Избранное (0) 0 Избранное

В Избранном пока ничего нет

Спасибо! Спиcok пokупok было перенесено в магазин.

Новости и события

Розкіш червоної доріжки від ARTISTRY

ARTISTRY

Тереза Палмер і торгова марка ARTISTRY справили незабутнє враження на церемонії відкриття Міжнародного кінофестивалю в Пусані (Південна Корея).

Натовпи преси, спалахи фотокамер і червона килимова доріжка — невід’ємні атрибути будь-якого міжнародного кінофестивалю або прем’єрного кінопоказу. І саме завдяки ARTISTRYTM Тереза Палмер виглядала неперевершено на відкритті Міжнародного кінофестивалю в Пусані, Південна Корея, у жовтні 2014 р.

Незабутній вечір

Звісно, не лише знаменитості можуть відчути себе в центрі уваги за допомогою ARTISTRY. Створіть власний вишуканий образ і зачаруйте всіх на святковій вечірці до Дня святого Валентина.

Рік Ді Чекка, візажист Терези, використав ARTISTRY YOUTH XTENDTMТональний крем з ефектом ліфтингу для вирівнювання тону обличчя як основу для її макіяжу. Цей засіб у поєднанні з ARTISTRY YOUTH XTEND Концентрованою сироваткою з ефектом відновлення шкіри додає обличчю природного сяйва, яке важко не помітити. «Я наносив крем для вирівнювання тону шкіри за допомогою м’якого пензлика для пудри, — розповідає Рік, —круговими рухами, починаючи з центру обличчя.»

Потім «темніший відтінок цього крему потрібно пензликом нанести на вилиці, щоб зробити контури обличчя чіткішими. А надати довершеності образу за допомогою ARTISTRY EXACT FITTM Набору з компактної пудри та футляру (відтінку Ochre), потроху нанесеної на все обличчя.»

Поради майстра задля неперевершеного результату

Тереза також скористалася ARTISTRY Рум’янами компактними (вкладка) відтінку Sunkissed Cheek, за допомогою яких візажист підкреслив природній колір і виразність її обличчя. Тоді як ARTISTRY Тіні для повік у тонах Silk, Drift і Charm додали її погляду глибини та блиску.

«За допомогою ARTISTRY Автоматичного контурного олівця для повік (змінний стрижень) відтінку Ebony я провів лінію дуже близько до верхніх вій, а потім розтушував цю лінію по повіці за допомогою спонжу. Після цього провів ще одну лінію ARTISTRY Автоматичним контурним олівцем для повік (змінний стрижень) Shimmer Black, трохи піднімаючи її вгору на зовнішніх кутиках ока, щоб надати форму крила. Для нижніх вій я вибрав такий самий олівець тону Bronze і також спонжем розтушував лінію по повіці. Щодо туші, то на верхні вії я спершу наніс шар ARTISTRY Туші для подовження та розділення вій тону Black,а потім узяв ARTISTRY SIGNATURE EYES Туш для збільшення об’єму вій Black.»

Фінальним штрихом створення досконалого образу стала ARTISTRY SIGNATURE COLORTM Губна помада Daring Red, яка додала Терезі довершеності й чарівності.

Навіть якщо на вашій вечірці до Дня святого Валентина не буде спалахів професійних фотокамер, ви не помилитеся, вибравши макіяж із використанням косметики ARTISTRY, який безперечно приверне до вас увагу всіх оточуючих.

Мы используем файлы cookie, чтобы вам было удобнее работать с нашим веб-сайтом. Эти файлы хранятся в вашем браузере и используются большинством сайтов с целью персонализации.

Если вы продолжите пользоваться нашим сайтом, не меняя настроек, мы будем считать, что вы согласны с использованием файлов cookie.

Я понимаю