Избранное (0) 0 Избранное

В Избранном пока ничего нет

Спасибо! Спиcok пokупok было перенесено в магазин.

Новости и события

Відновіть свою шкіру

ARTISTRY

Відкрийте для себе шлях революційного омолодження шкіри

Представляючи бренд ARTISTRYTM, я відвідала 23 країни протягом семи з лишком років, тому можу чесно сказати, що це одна з найкращих ліній продукції, з якими я будь-коли мала справу. ARTISTRY YOUTH XTENDTM — це початок трансформації технологій, інгредієнтів, пакування, позиціонування та результатів.

Унікальне поєднання

У колекції YOUTH XTEND утілено революційну антивікову технологію. Унікальні інгредієнти здатні подовжувати життя здорових і активних клітин шкіри, усуваючи ознаки її пошкодження та захищаючи її.

Схема використання продукції ARTISTRY YOUTH XTEND включає три основних етапи догляду за шкірою: очищення, тонізація та пілінг. Однак ТЕПЕР додано ще й етап «відновлення» завдяки потужній дії сироватки, яка мінімізує зморшки вже після першого застосування.

Нові продукти, нове життя

Колекція ARTISTRY YOUTH XTEND презентує три нові інгредієнти сімейства продукції ARTISTRY, кожен із яких було обрано через його потужну антивікову дію. Перший називається LifeSirt. Це екстракт із листя мирта, який збільшує вироблення протеїнів і продовжує життя здорових і активних клітин шкіри. Другий інгредієнт — пептидний комплекс Micro-X6 потужної дії. Цей особливий пептид збільшує вироблення колагену у відповідних клітинах, які містяться в нижніх шарах шкіри, і, у свою чергу, відновлює сукупні пошкодження, спричинені впливом зовнішнього середовища. Третій ключовий інгредієнт — екстракт з плоду африканського баобаба, також відомого як «дерево життя». Це дерево може жити понад тисячу років. Іншими словами, колекція ARTISTRY YOUTH XTEND стимулює вироблення протеїну, водночас відновлюючи та захищаючи шкіру. Таке рішення «все в одному» оновить вашу шкіру та надасть їй здорового вигляду.

Продукція для кожного

Одна з унікальних переваг колекції YOUTH XTEND полягає в тому, що вона підходить для будь-якого віку та типу шкіри. Враховуючи її здатність продовжувати життя клітин шкіри, чим раніше людина починає використовувати засіб, тим раніше вона досягне ефекту омолодження шкіри. Я впевнена, що більшість із вас чули від мене вислів «Легше доглядати за тим, що маєте, ніж намагатися виправити щось у майбутньому». Попри це YOUTH XTEND сприяє продукуванню колагену в шкірі, яка вже зазнала пошкодження внаслідок впливу навколишнього середовища та потребує відновлення.

Ця нова лінія доповнила колекцію ARTISTRY неймовірними антивіковими засобами, завдяки яким виграє не лише ваша шкіра, а й ваш бізнес.

Вивчення продукції ARTISTRY

Академія Amway пропонує чудову загальну програму з вивчення засобів для антивікового догляду за шкірою та окрему програму з вивчення продукції ARTISTRY YOUTH XTEND. Хочете дізнатися більше про цю нову антивікову колекцію ARTISTRY або про асортимент продукції YOUTH XTEND? Чому шкірі потрібний антивіковий догляд? Цікавитеся стратегіями, які можуть покращити ваш професіоналізм та ефективність під час консультацій щодо продукції Amway? Хочете навчитися розпізнавати сигнали готовності до покупки? Тоді завантажте флаєр у форматі PDF про тренінги, присвячені ARTISTRY, і дізнайтесь, що ще може запропонувати Академія Amway .

Мы используем файлы cookie, чтобы вам было удобнее работать с нашим веб-сайтом. Эти файлы хранятся в вашем браузере и используются большинством сайтов с целью персонализации.

Если вы продолжите пользоваться нашим сайтом, не меняя настроек, мы будем считать, что вы согласны с использованием файлов cookie.

Я понимаю