Избранное (0) 0 Избранное

В Избранном пока ничего нет

Спасибо! Спиcok пokупok было перенесено в магазин.

Новости и события

Збільште обсяги ваших продажів

Кухонная посуда и система очистки воды

Влаштовуйте барбекю та продемонструйте фірмові товари iCook та eSpring

Компанія Amway пропонує нові фірмові товари, які підходять саме для літа: iCook™ Фірмовий фартух, iCook Фірмова рукавичка та eSpring™ Фірмова пляшка.
Уявіть, яку увагу ви зможете привернути, похизувавшись під час барбекю фірмовими фартухом і рукавичками iCook. Кухарям, які готують барбекю, сподобається вигляд цих найнеобхідніших речей зі 100% бавовни, які можна прати у пральній машині: завдяки чорному фону та зеленим деталям вони виглядають елегантно, проте яскраво. Вони не тільки допомагають створити свято, а й самі виглядають по-святковому. Можливо, ви також захочете подати воду, очищену за допомогою системи eSpring, у новій eSpring Фірмовій пляшці. Вона безпечна для використання під час активного відпочинку, оскільки виготовлена із пластику, який не містить бісфенол А.


НПА слід використовувати будь-яку нагоду, щоб поширювати відомості про компанію Amway і її можливості бізнесу. А фірмові товари — це відмінний інструмент для продажу. Як показала практика, клієнти, які отримують рекламні продукти, швидше та частіше роблять нові замовлення. Це пояснюється тим, що фірмові товари слугують помітним і тривалим нагадуванням про компанію та її продукти. Вони не тільки допомагають привернути увагу клієнтів, а й ще довго підтверджують ваші слова після завершення демонстрації.

Навіщо подарунки?

Клієнти, які отримають фрмові товари у подарунок, охочіше представлять вас своїм друзям і колегам. А згідно з даними асоціації PPAI (Promotional Products Association International) дарування фірмових товарів може збільшити продаж на 50%. Інша перевага такої продукції полягає в тому, що її вплив можна виміряти. Оскільки ви знаєте, кому її подарували, то з легкістю можете визначити віддачу від свого вкладення.

Перехресний продаж

Привернувши увагу клієнтів, досвідчені НПА обов’язково порекомендують схожі або супутні продукти. А де ще зручніше пропонувати продукти AMWAY HOME™, як не під час барбекю? Готувати на свіжому повітрі весело, але після цього необхідно очистити гриль та жирний посуд. Тому скористайтеся перевагою вечірки-барбекю, щоб продемоснтрувати властивості AMWAY Очищувача для духовок і DISH DROPS™ Концентрованої рідини для миття посуду.

Мы используем файлы cookie, чтобы вам было удобнее работать с нашим веб-сайтом. Эти файлы хранятся в вашем браузере и используются большинством сайтов с целью персонализации.

Если вы продолжите пользоваться нашим сайтом, не меняя настроек, мы будем считать, что вы согласны с использованием файлов cookie.

Я понимаю