Новини та події

Життя у бізнесі

Прямий продаж стає цифровим

Життя у бізнесі

Як нові цифрові технології вплинули на бізнес прямого продажу?

Далі
© Getty Images

Нові захопливі доповнення

Життя у бізнесі

Новинки у розділі «Додаткові інструменти» з додатка Amway Mobile можуть допомогти вам розвивати свій бізнес!

Далі

Концепція життя

Життя у бізнесі

Покажіть молодим потенційним клієнтам ці відеоролики, щоб вони могли прокласти свій власний шлях

Далі
 • Бодо Шиль і Пеґґі Бах

  Німеччина , Діамантовий НПА-адміністратор

  Автомеханік і промисловий службовець

  Далі
 • Daiva i Arturas Žiūkai

  Польща , Діамантовий НПА

  Jesteśmy Daiva i Artūras. Prowadzimy biznes Amway już od pewnego czasu. Naszym największym hobby jest podróżowanie. Nie ma nic bardziej fascynującego niż zwiedzanie nowych miejsc na całym świecie i poznawanie różnych kultur. Ponadto dzięki podróżom umacniamy nasz związek.

  Далі
 • Ildiko Irina GERE

  Румунія , Діамантовий НПА-засновник бізнесу

  Mă numesc Gere Ildiko, sunt din Cluj Napoca, România, și dezvolt afacerea Amway de 20 de ani cu multă pasiune.

  Далі
 • Рііна Югансон

  Польща , Смарагдовий НПА

  Я працювала менеджером із маркетингу та продажу у сфері оптової торгівлі. Приєднавшись до Amway, я спромоглася створити фінансове коло на основі моєї родини та друзів. Я почала бізнес з Amway, маючи двох дітей-підлітків. Катання на лижах і велосипедні марафони загартували мій дух та сповнили рішучості вести красиве життя. Я не могла уявити, що проведу наступні 50 років на попередній роботі. Цей бізнес дав мені можливість більше часу проводити з родиною та внуком. Крім того, я змогла більше часу приділяти власним захопленням.

  Далі
 • Урсула та Войцех Цесаж

  Польща , Смарагдовий НПА-засновник бізнесу

  Ми юристи та живемо біля Гданська. Раніше Войцех працював поліцейським, а Урсула керувала власною компанією. Через свої професії нам довелося зіткнутися з труднощами життя, проте ми завжди вірили, що існують можливості, які роблять життя радіснішим і дозволяють бути ближчими один до одного. Бізнес з Amway оживив наші нездійснені мрії. Ми батьки двох дітей, і найголовніше для нас — бути щасливими та впевненими порадниками. Ми будуємо бізнес разом із нашими партнерами та друзями. Разом ми можемо все!

  Далі
 • Ленка та Їндржіх ЧІЖЕК

  Чехія , Смарагдовий НПА-засновник бізнесу

  Завдяки комерційним можливостям Amway кожен може жити відповідно до своїх мрій, якщо він бере на себе особисту відповідальність за успіх і дотримується порад людей, які вірять у нього й зацікавлені в його успіху. Ми робимо все від нас залежне, щоб виправдати сподівання наших партнерів вищих рівнів, особливо наших спонсорів і наставників, Аліси й Романа Чіжек, Смарагдових НПА-засновників бізнесу.

  Далі
 • Ілона Предніце та Нормундс Преднікс

  Польща , Смарагдовий НПА

  До того як почати бізнес з Amway, Ілона керувала власною компанією, а я працював у державній установі.

  Далі
 • Теа Русджан

  Словенія , Смарагдовий НПА

  Я приєдналася до бізнесу Amway, коли мені було 23 роки. Amway пропонує набагато більше можливостей, ніж звичайна робота, тож у 24 роки я вирішила працювати лише сама на себе. Така робота дає мені свободу вирішувати, як організувати свій час, а це для мене має величезне значення.

  Далі
 • Ясмін і Муса УЛУДАГ

  Туреччина , Діамантовий НПА

  Діамант — один із найцінніших каменів у світі. Що ж робить його таким? Тривалий і копіткий процес перетворення. Перетворення з вугілля на діамант… Саме тому цей кваліфікаційний рівень носить назву «Діамантовий», яка відповідає докладеним зусиллям та праці, потрібним для його досягнення. Діамантовий кваліфікаційний рівень має дуже важливе значення — щоб отримати це звання, потрібно пройти кілька етапів.

  Далі
© iStockphoto

Прямий продаж стає цифровим

Життя у бізнесі

Як нові цифрові технології вплинули на бізнес прямого продажу?

Далі
© Getty Images

Нові захопливі доповнення

Життя у бізнесі

Новинки у розділі «Додаткові інструменти» з додатка Amway Mobile можуть допомогти вам розвивати свій бізнес!

Далі
ЗАВАНТАЖИТИ БІЛЬШЕ

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію