Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Shutterstock

Онлайн-інструменти, які допоможуть вам працювати з дому

Життя у бізнесі

Ваш гід по цифрових інструментах від Instagram до Zoom, за допомогою яких можна вести бізнес онлайн

Ситуація з COVID-19 кардинально змінила життя кожної людини в Європі та по всьому світу.

Вести бізнес або працювати з дому може виявитися непростим завданням. Але ви не самотні! Компанія Amway готова допомогти вам у цій ситуації.

Може здатися, що спілкуватися з іншими та працювати в такий час неможливо, але програми для проведення відеоконференцій і соціальні мережі допоможуть вам залишатися на зв’язку! До того ж, зараз саме час удосконалити методи роботи і посилити свою присутність в інтернеті – це допоможе вам у майбутньому. Якщо ви ніколи не чули про програму Zoom і використовуєте Instagram тільки для того, щоб погортати новини друзів, наше керівництво* допоможе вам перенести свою роботу в більш прибутковий та ефективний онлайн-світ.

Онлайн-спілкування

Якщо вам потрібно провести зустріч з одним або відразу декількома клієнтами, є безліч онлайн-платформ*, які допоможуть виконати це завдання. Представляємо три кращі програми для бізнесу, що дозволяють здійснювати аудіо- і відеодзвінки, в кожній з яких є як безкоштовні, так і платні опції:

© Zoom

Zoom: ця програма швидко перетворюється на популярний інструмент для проведення відеоконференцій. Програму використовують як найбільші світові компанії зі списку Fortune 500, так і звичайні загальноосвітні школи. Zoom дозволяє безкоштовно проводити конференції тривалістю до 40 хвилин, в яких можуть брати участь до 100 учасників. У Zoom можна заходити як з комп’ютера, так і з телефону. У програмі є всі необхідні функції, щоб спілкуватися, ділитися інформацією і проводити мозкові штурми онлайн.

© Skype

Skype: одна з перших програм для відеозв’язку. Можливо, ви колись використовували Skype, щоб поспілкуватися зі своїми родичами і друзями з різних куточків світу. Однак це і зараз відмінний спосіб підтримувати зв’язок із колегами та клієнтами, особливо якщо у вас є обліковий запис Microsoft Teams.

© Whereby

Whereby: безкоштовний варіант Whereby дозволяє створити власну віртуальну кімнату і запрошувати туди колег і клієнтів, надіславши їм посилання. Професійна версія коштуватиме приблизно 9 євро на місяць. Вона дозволяє запросити у віртуальну кімнату до 12 осіб, а також використовувати в цій кімнаті ваш логотип. Для роботи Whereby не потрібно завантажувати ніяке програмне забезпечення. Для вашої зручності програма легко інтегрується з Google Диском, акаунтом в YouTube і навіть дошками Trello. Якщо вам зручніше працювати на смартфоні або планшеті – немає проблем! Просто встановіть відповідний додаток.

© Jitsi

Jitsi Meet – ще один ефективний безкоштовний інструмент для проведення віртуальних конференцій за допомогою комп’ютерів або смартфонів. Завантажте цей додаток з App Store або Google Play або перейдіть за посиланням https://meet.jit.si/

Незалежно від того, яку платформу для відеозв’язку ви оберете, відкривайте її в рекомендованому браузері і обов’язково заздалегідь проведіть тестову конференцію, щоб ознайомитися з основними функціями. Щоб організувати віртуальну конференцію, краще надіслати всім учасникам цифрове запрошення із посиланням.

Приєднуйтесь до революції продажу в соціальних мережах

Соціальні мережі – це кращий спосіб розповісти про новини свого бізнесу якомога більшій кількості клієнтів. За допомогою соціальних мереж ви можете просувати продукцію і розширити клієнтську базу. Якщо у вас ще немає облікового запису в Instagram або Facebook для ведення бізнесу, варто серйозно подумати про його створення. Це безкоштовно. Для ведення бізнесу краще створити окремий обліковий запис. Дозвольте надати кілька рекомендацій.

Перемикніться на бізнес-акаунт: у Facebook та Instagram краще використовувати бізнес-акаунти. Оновити свій особистий акаунт до бізнес-акаунта можна безкоштовно. Бізнес-акаунт відкриває доступ до безлічі інструментів, які можуть допомогти вашому бізнесу. Якщо ви оновите свій акаунт в Instagram до бізнес-акаунта, ви зможете там розміщувати посилання для залучення трафіку в ваш бізнес Amway, а також бачити дані своїх підписників, такі як вік, місце розташування і час, коли вони онлайн.

Instagram призначений не тільки для фотографій: Instagram швидко перетворився на один із найбільш ефективних інструментів продажу в соціальних мережах. До того ж, це відмінне місце для публікації високоякісних фотографій і цікавих відеороликів про продукцію. Створити новинну стрічку можна швидко і просто (ось корисні відеоролики англійською мовою**: https://youtu.be/tjrUfiiyjyA та https://youtu.be/F0z2tT2iB4Q ; також багато інформації міститься в Академії Amway – тільки не забудьте увійти в систему). Використовуйте трансляції наживо, щоб провести демонстрацію продукції або відповісти на питання, які часто ставлять клієнти.

© Shutterstock

Залишатися на зв’язку просто!

Поширення інформації: об’єднайте всі свої соціальні мережі. Наприклад, додайте свій акаунт Instagram на Facebook і в YouTube. Додайте посилання на свої акаунти в соціальних мережах у підпис до електронних листів. Не забудьте додати посилання на вашу особисту сторінку на сайті Amway у профілі всіх ваших соціальних мереж. Підпишіться на наші офіційні канали:

сторінка Amway Europe на Facebook | сторінка Amway Home Europe на Facebook | сторінка Nutrilite Europe на Facebook | сторінка Nutrilite Europe в Instagram | сторінка Artistry Europe на Facebook | сторінка Artistry Europe в Instagram | сторінка XS Europe на Facebook | сторінка XS Europe в Instagram | канал Amway Europe на YouTube | сторінка Amway Україна на Facebook | сторінка Nutrilite Україна в Instagram | сторінка Artistry Україна в Instagram | канал Amway Україна на YouTube

Перевага соціальних мереж полягає в тому, що ви можете відразу ж після реєстрації розпочати створювати власну онлайн-спільноту. Ключ до успіху в соціальних мережах – чітка організація. Розділіть клієнтську базу на дві групи: тих, хто віддає перевагу спілкуванню віч-на-віч, і тих, кому більше до душі конференції, в яких бере участь велика кількість людей. Визначте розклад публікацій своїх записів в соціальних мережах і дотримуйтеся його.

Не забудьте про Стандарти цифрових комунікацій (СЦК). Стандарти цифрових комунікацій також наведені в Amagram Online .

Ще більше корисної інформації та порад знаходьте на сторінці Amway, разом вдома .

* Звертаємо вашу увагу, що посилання на стороннє програмне забезпечення ми наводимо в тому вигляді, в якому вони є, без будь-яких гарантій, і не несемо відповідальність за використання такого програмного забезпечення.

** Ви можете переглянути подібні відеоролики своєю рідною мовою – в інтернеті їх безліч.

Схожа інформація

Сила захоплень

Життя у бізнесі

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію