Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Shutterstock

Як поєднувати роботу і особисте життя в умовах самоізоляції

Життя у бізнесі

Зараз нам всім доводиться працювати з дому, а це непросто. Дозвольте надати кілька порад, щоб вам було легше впоратися з цим завданням.

Нам доводиться адаптуватися до нової реальності і повністю переосмислити, що таке наша оселя. Зовсім нещодавно оселя була місцем, куди можна було повернутися після напруженого робочого дня, щоб відпочити і поспілкуватися з рідними. Тепер це і офіс, і школа, і спортзал, і місце відпочинку всієї родини. Проблема в тому, що всі ці функції дуже складно поєднати. Особливо важко встановити, коли закінчується робочий час і починається час спілкування з родиною. Ось що можна зробити, щоб ваша професійне і особисте життя не постраждало.

1. Почніть день правильно

Розпорядок дня дуже впливає на продуктивність праці та самопочуття. Тому як би вам не хотілося вимкнути будильник і поспати ще трохи, краще підвестися з ліжка у звичний час, навіть якщо ви працюєте з дому. Чому б не присвятити час, який раніше ви витрачали на дорогу до роботи, чомусь корисному? Можна почитати, послухати подкасти, переглянути новини або просто насолодитися моментом тиші і скласти план роботи на день.

2. Облаштуйте робоче місце

© Shutterstock

Багатьом із нас вже знайомі деякі аспекти віддаленої роботи. На зміну особистим зустрічам прийшли відеодзвінки, а переписка з колегами в месенджерах майже повністю замінила спілкування по телефону. Щоб робота була ефективною, важливо створити для цього умови. Численні дослідження довели, що споглядання природи може поліпшити самопочуття, тому є сенс поставити робочий стіл біля вікна. Немає такої можливості? Можна зробити щось інше. Оточіть себе кімнатними рослинами, такими як сциндапсус і алое вера, і у вас вдома буде свій власний куточок природи. До того ж, ці рослини відмінно очищують повітря. Використовуйте зручне крісло, що підтримує спину, – врешті-решт, у ньому доведеться провести багато часу. І повідомте рідним, що ваше робоче місце призначено винятково для вашої роботи.

3. Складіть розпорядок дня і дотримуйтеся його

Звички дуже важливі для людини, і будь-які зміни в повсякденному житті можуть викликати почуття тривоги. Перехід на віддалену роботу можна зробити простішим, якщо дотримуватися звичного графіка. Не слід засиджуватися за роботою допізна. Пообіцяйте собі і своїй родині, що будете працювати тільки в певні години. Звичайно, це не означає, що ви не можете вставати з робочого місця до кінця робочого дня. Навпаки, тепер можна присвятити роботі найбільш продуктивні години. Обов’язково робіть перерви і дихайте свіжим повітрям, якщо у вас є така можливість.

4. Не забувайте про обідню перерву

Не піддавайтеся спокусі працювати під час обіду. У вас є право на перерву, навіть якщо ви змушені залишатися вдома. Побалуйте себе смачною і корисною стравою, а решту часу приділіть чомусь, що може розвантажити розум. Можна відвідати віртуальну екскурсію або подивитися віртуальну театральну виставу – багато музеїв і театрів світу надають таку можливість. Можна вивчати щось нове. Звукові ванни, медитації, масаж обличчя, кулінарія – виберіть заняття на свій смак. Можливості безмежні!

5. Продовжуйте спілкуватися

© Shutterstock

Соціальне дистанціювання не означає, що ви не можете ні з ким спілкуватися. Відключіться від роботи, пообідайте разом зі своєю сім’єю і спробуйте насолодитися цією можливістю. Дістаньте сервіз, який ви бережете для особливого випадку, і влаштуйте святковий обід. Цінуйте час, який ви проводите зі своєю сім’єю. Тепер у нас є можливість приділити більше уваги своїм близьким. Якщо ви вдома самі, поспілкуйтеся з друзями за допомогою відеозв’язку. Можна влаштувати обід або перегляд серіалу на відстані. Зараз ми всі в одному човні!

Ще більше корисної інформації та порад шуйкате на сторінці Amway, разом вдома .

Схожа інформація

7 способів регулярно тренуватися

Продукти для активного способу життя

Далі
© Shutterstock

Онлайн-інструменти, які допоможуть вам працювати з дому

Життя у бізнесі

Далі

День спа-процедур удома

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію