Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Shutterstock

Коротаємо час вдома без комп’ютера і смартфона

Життя у бізнесі

Як протриматися вдома кілька тижнів: п’ять альтернатив «Нетфліксу»

Ми всі опинилися замкненими у стінах власного будинку. У нас немає можливості вийти на вулицю і поспілкуватися з кимось. Чим зайнятися в цей час? У такій ситуації легко впасти в залежність від різних пристроїв: телевізора, комп’ютера, планшета або смартфона. Зазвичай ми намагаємося обмежувати час, який проводять перед екраном наші діти. Але деякі дослідження виявили, що дорослі сидять біля екранів своїх пристроїв в середньому 11 годин на день. І ці дослідження проводилися ще до появи коронавірусу – тобто до того, як нашим основним зв’язком із зовнішнім світом стали відеодзвінки, соціальні мережі та месенджери. Тривалий перегляд телевізора або гортання стрічки соцмереж може стати причиною втоми очей, головних болів і проблем зі сном.

Спробуйте на кілька годин відкласти свої пристрої і зайнятися чимось творчим або практичним – це допоможе зміцнити ваше психічне здоров’я і повернути почуття впевненості в собі. Але чим зайнятися? Дозвольте запропонувати вам кілька ідей.

  1. Можна читати книги. Зараз, коли світ обмежений нашою оселею, кращий спосіб познайомитися з іншими світами – читати книги (або слухати аудіоверсії цих книг). Перечитайте улюблені твори, познайомтеся з шедеврами класиків або пройдіться по списку бестселерів. Просто сядьте в улюблене крісло, відкрийте книгу і читайте! Ну а якщо вам захотілося поділитися прочитаним зі своїми друзями, чому б не організувати віртуальну зустріч в Zoom і обговорити книги, що вам сподобалися? Якщо у вашій домашній бібліотеці немає книг, які хочеться прочитати, варто пошукати в інтернеті – деякі книги можна завантажити безкоштовно. Порада: безкоштовні книги можна знайти на Google Play в розділі Top Free, а також на Apple Books.

  2. Можна вчитися чомусь новому. Найкраще навчитися робити щось своїми руками: малювати, грати на музичному інструменті, пекти торти або щось майструвати – це дозволить досягти стану потоку. Прихильник позитивної психології Міхай Чіксентміхайі придумав термін «стан потоку», щоб описати почуття залученості в якусь справу. У своїй книзі «Потік. Психологія оптимального досвіду» він писав, що потік – «це стан повної захопленості діяльністю, коли все інше не має значення». У даній ситуації такий стан – саме те, що потрібно!

    Дітей теж можна чимось захопити. Якщо вам потрібні ідеї простих виробів для дітей, рекомендуємо завантажити ці PDF. Допоможіть дітям вирізати і наклеїти на папір метелика Гармонію (Perfect Harmony) або з’єднати точки, щоб вийшла бджілка Бі-Бі (Bee Bee).

  3. Можна почати вирощувати рослини. Навіть якщо у вас немає саду, можна вирощувати кімнатні рослини на підвіконні. Дослідження довели, що рослини покращують якість повітря, регулюють рівень вологості, знижують стрес і підвищують ефективність роботи. Якщо ви не впевнені у своєму таланті садівника, рекомендуємо звернути увагу на сукуленти – ці рослини дуже невибагливі. Спатифілум також невимогливий у догляді – достатньо забезпечити йому хорошу освітленість, середній температурний режим і рясний полив.

  4. Можна нарешті зробити те, до чого не доходили руки. Як часто ми обіцяємо самим собі, що приб’ємо полку або відремонтуємо дверний дзвінок тоді, коли буде час. Так ось, цей час настав! Ну а якщо всі справи вже зроблені, можна з почуттям виконаного обов’язку ловити на собі погляди домочадців, сповнені захоплення. Однак якщо ви не впевнені у своїх силах, можливо, варто відкласти грандіозні проекти до закінчення періоду самоізоляції.

  5. Можна почати нову справу. Оформіть сімейний фотоальбом або займіться прибиранням за методом Марі Кондо. Заснуйте сімейну рок-групу. Вивчіть нову мову. Пообіцяйте собі приділяти своїй новій справі 20 хвилин на день, і ви самі не помітите, як досягнете відмінних результатів.

Ще більше корисної інформації та порад знаходьте на сторінці Amway, разом вдома .

Схожа інформація

День спа-процедур удома

ARTISTRY

Далі

Усе так просто!

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі
© stocksy.com

Міні-тренування і чудові результатами

Продукти для коригування ваги

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію