Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© gettyimages/Yuri Arcurs

Купуйте. Навчайтеся. Досягайте цілей. Разом із Amagram.

Світ Продуктів

В Amagram ви знайдете безліч ексклюзивних функцій, можливостей для шопінгу та спеціальних пропозицій.

А ви вже спробували новий спосіб входу в Amagram? Просто натисніть кнопку «Вхід» у правому верхньому куті веб-сайту Amagram і введіть дані свого облікового запису Amway.

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Увійшовши, ви зможете користуватись усіма можливостями сайту, доступними лише для НПА!

  1. Як здійснювати покупки в Amagram? — У кожну статтю про продукт додано слайд-шоу зі згаданими продуктами. Читаючи, можна натиснути будь-який продукт, щоб переглянути докладну інформацію й додати його у свій список покупок. Повний список покупок можна знайти в правому верхньому кутку сторінки. Натисніть вкладку зі списком покупок, щоб перемістити вибрані продукти в онлайн-магазин і оформити замовлення.

  2. Що таке панель «У фокусі»? — Панель «У фокусі» — це бокова панель, яка містить поради, оновлення, події й інформацію про те, хто пройшов кваліфікацію. Ваш список покупок також відображається на цій панелі. Додавши продукти до списку покупок, можна також натиснути опцію «Перейти в магазин» на цій панелі, щоб перемістити свій список в онлайн-магазин Amway і оформити замовлення.

  3. Що таке розділ «Життя у бізнесі»? — Увесь розділ Amagram «Життя у бізнесі» тепер доступний лише для НПА. Ми хочемо ділитися внутрішньою інформацією тільки з вами, оскільки ви є нашими цінними партнерами. Увійдіть у свій обліковий запис НПА, щоб переглянути відомості про Програму стимулювання бізнесу, підприємницькі поради, інтерв’ю з іншими НПА, а також огляд стратегії продажу і загальні оновлення бізнесу Amway.

  4. Де знайти кваліфікації? – Дізнатися, хто пройшов кваліфікацію Amway і досягнув наступного рівня на будь-якому європейському ринку, можна, увійшовши в Amagram. Наведіть курсор миші на розділ «Життя у бізнесі» на верхній панелі навігації та виберіть в меню пункт «Досягнення». Натиснувши, ви побачите, хто пройшов кваліфікацію у вашій країні. Якщо ви хочете дізнатися, хто пройшов кваліфікацію на будь-якому іншому європейському ринку Amway, натисніть прапорець у правому верхньому куті сторінки й оберіть потрібну країну.

  5. Де знайти спеціальні пропозиції? — Будьте в курсі всіх останніх знижок, акцій і спеціальних пропозицій Amway. Наведіть курсор на розділ «Життя у бізнесі» вгорі сторінки. Спеціальні пропозиції наведено внизу панелі навігації під заголовком «Спеціальні пропозиції та рекламний вміст». Натисніть рекламу спеціальної пропозиції, щоб переглянути докладну інформацію про захопливі пропозиції продуктів від Amway.

Схожа інформація

Новий дизайн

Життя у бізнесі

Далі

Персоналізуйте свої налаштування

Новини та події

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію