Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Jovo Jovanovic/stocksy

Наші фаворити у травні

Світ Продуктів

Представляємо вам продукти, якими команда Amagram захоплюється цього місяця

1. Активний відпочинок

Дні стають довгими — нарешті прийшла весна! Час вирушати на велосипедну прогулянку, грати в футбол у парку й вдихати на повну свіже повітря. Звичайно, маючи інтенсивний ритм життя, ви хочете підтримувати тіло в хорошій формі. Виходячи з дому, візьміть із собою пляшку напою NUTRILITE™ Phyto2GO. Просто прокрутіть ковпачок, щоб наситити воду вітаміном С й цинком, які допоможуть зміцнити вашу імунну систему. NUTRILITE Phyto2GO постачається у вигляді упаковки із шести ковпачків і багаторазової пляшки (без БФА). Також доступна змінна упаковка з 24 ковпачків. Ковпачки не займають багато місця, тож ви зможете взяти їх із собою на відпочинок.

А щоб наочно представити продукт потенційним клієнтам, надішліть їм це відео.

2. Прямі трансляції для демонстрації продуктів

Якщо ви активно користуєтеся соціальними мережами, ви могли помітити останню тенденцію — популярність прямих трансляцій. Здається, усі користувачі Інтернету в захваті від відео, що транслюються наживо, і прагнуть дізнатися, що відбувається у світі в цю мить. Знімати й переглядати прямі трансляції можна на платформах Facebook, Instagram, Periscope і Snapchat. Такі додатки, як Snapchat, одними з перших сформували нішу тимчасових медіа, замінивши для молоді традиційну текстову переписку на обмін миттєвими зображеннями й відеокліпами.

© Martin Dimitrov/Getty Images

Як можна цим скористатися? Потокові відео — чудовий спосіб показати клієнтам продукти Amway у реальному часі. Ви можете продемонструвати, як користуватися продуктом, зробити коротку презентацію або зняти імпровізаційне відео про життя незалежного підприємця. Спробуйте нові додатки, щоб урізноманітнити свій бізнес. Інформацію про прямі трансляції ви знайдете в журналі Amagram за березень 2017 р. (артикул 239638, цифрова копія доступна для завантаження в додатку Amway Kiosk ).

3. Сезонний догляд за шкірою

Зі зміною пори року можуть змінюватися й потреби вашої шкіри. Для догляду за шкірою різних типів чудово підійде поєднання засобів ARTISTRY HYDRA-V™ та TRUVIVITY від NUTRILITE™. Ці продукти найбільш ефективні в разі їх поєднання, і комплексна дія ідеально доповнить ваш щоденний догляд за шкірою. Продукти ARTISTRY HYDRA-V працюють ззовні, а поживні речовини TRUVIVITY від NUTRILITE — зсередини, тож ви отримуєте подвійну перевагу заради здорової шкіри.

4. Різнобарвний раціон

Збалансована дієта має задовольняти всі потреби організму в поживних речовинах. Простий спосіб переконатися, що ви отримуєте різноманітні вітаміни й поживні речовини, — це споживати продукти різних кольорів. Ваша вечеря здається безбарвною? Додайте до звичної страви жовтогарячу моркву, червоні овочі або зелень. Уранці додайте до йогурту або вівсяних пластівців трохи чорниці й полуниці.

Щоб допомогти вам стежити за здоров’ям, ми започаткували кампанію Базове тріо. До неї входять три компоненти, які забезпечують надійну основу будь-якого раціону:

  1. Білки

  2. Жирні кислоти Омега-3

  3. Вітаміни, мінерали та фітопоживні речовини

А заповнити прогалини в харчуванні допоможуть найпопулярніші дієтичні добавки від NUTRILITE™:

  1. NUTRILITE Дейлі

  2. NUTRILITE Double X

  3. NUTRILITE Комплекс Омега-3

  4. NUTRILITE Протеїновий порошок на рослинній основі

Схожа інформація

Наповніть своє життя кольорами

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Ваш світ Amway в Instagram

Продажі та можливості

Далі

Усе так просто!

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію