Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© gettyimages/Westend61

П’ять наших улюблених продуктів для зацікавлення нових клієнтів

Світ Продуктів

Розпочинайте розмову з розповіді про ці чудові продукти

Після свят і вечорів у колі рідних і друзів пора повертатися до звичного життя та роботи. Можливо, ви зустріли потенційних клієнтів або людей, які зацікавилися бізнесом Amway. В обох випадках, є певні продукти, про які варто розповісти в першу чергу, адже вони зручні у використанні, багатофункціональні й відносно недорогі. Ідеальний варіант для тих, хто не хоче ризикувати. Нижче представлені п’ять наших улюблених продуктів, з яких варто почати знайомство з Amway. Вони належать до категорій «Активний спосіб життя», «Оселя», «Здоров’я» та «Засоби для краси та догляду за тілом».

1. Для енергійних людей

© Stocksy/Rullo

У вас є знайомі, які ведуть активний спосіб життя? Це можуть бути люди, які часто подорожують або займаються екстремальними видами спорту. У будь-якому випадку, вони завжди намагаються жити на повну. Запропонуйте їм XSTM Power Drink Orange Kumquat Blast Енергетичний напій зі смаком апельсина та кумквата, який подарує заряд енергії та адреналіну. Це напій зі зниженим вмістом цукру, який зарядить енергією, необхідною для подолання різноманітних перешкод і викликів активного життя. Професійна порада: завантажте додаток SSD, щоб дізнатись, як збільшити продаж XS.

2. Для тих, хто любить ефективне прибирання

L.O.C.TM Мультифункціональний очищувач підходить для різних поверхонь, а значить, пляшок із мийними засобами на вашій полиці стане набагато менше. Із цим очищувачем і серветкою будь-яка поверхня стане бездоганно чистою. Альтернатива: для тих, кому потрібен зручніший варіант, наприклад, для швидкого прибирання або зберігання в автомобілі, підійдуть одноразові L.O.C. Серветки для очищення.

3. Для зайнятих людей, які піклуються про своє здоров’я

Подбайте про зволоження та живлення вашого організму з NUTRILITE Phyto2GOTM Набором. До набору входять пляшка й ковпачки, що містять смачну дієтичну добавку у вигляді порошку з вітаміном C та цинком NUTRILITE Phyto2GO. Прокрутіть ковпачок, щоб змішати воду з сумішшю поживних речовин, яка сприяє належному функціонуванню імунної системи. Ідеальний супутник у дорозі!

4. Для тих, хто піклується про здоров’я ротової порожнини

© Stocksy/Faingold

Мрія кожного стоматолога — пацієнт, який регулярно користується зубною ниткою та ретельно дбає про здоров’я своїх зубів. Гігієна ротової порожнини має важливе значення, а Багатофункціональна фториста зубна паста GLISTERTM допоможе вам її підтримувати. Ця зубна паста відбілює зуби та видаляє плями з емалі за умови регулярного використання. Підходить для всієї родини. Більше того, вона бореться з карієсом, збагачуючи емаль мінералами, видаляє наліт і освіжає подих.

5. Для людей, які постійно щось вивчають

Потенційні Незалежні підприємці Amway можуть хвилюватися стосовно того, чи матимуть достатньо підтримки та знань, щоб стати успішними. Розвійте їхні сумніви, розповівши їм про Академію Amway і підкріпіть це власними порадами. Цей онлайновий навчальний центр за допомогою відео, занять та інтерактивних ігор зробить із НПА справжніх експертів Amway. Спілкування — ключ до успіху, отож переконайтеся, що ваш потенційний або новий НПА знає про всі ефективні ресурси, які сприятимуть його зростанню.

P.S. Очікуйте на нову дієтичну добавку NUTRILITE Чорниця з лютеїном!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію