Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© GettyImages

Вибір редактора

Світ Продуктів

У спеціальній статті ми, редколегія журналу Amagram, поділимося з вами своїми улюбленими продуктами Amway і розкажемо, за що ми їх обожнюємо!

З таким багатим розмаїттям продукції Amway як обрати, що спробувати для початку? А що запропонувати потенційним клієнтам? Щоб допомогти вам, ми розповімо про двох своїх давніх фаворитів, а також поділимось однією новинкою, появи якої не можемо дочекатись! Тож, не зволікаючи, приступаємо:

1. NUTRILITE Персоналізовані рішення для молодих професіоналів

Минулого року NUTRILITE запустила кілька спеціальних персоналізованих наборів для молодих професіоналів, і ми одразу в них закохалися! Якщо ви, подібно до нас, постійно в дорозі і намагаєтеся використати кожну мить із максимальною користю, у вас просто немає часу зупинитись. Ви працюєте над важким проектом, слідуєте за покликанням свого серця або просто вирушили в подорож на вихідні – у кожному разі вам потрібно залишатися здоровими, сповненими енергії та натхнення щодня. Ось наше улюблене NUTRILITE Персоналізоване рішення для молодих професіоналів, яке задовольняє саме цю потребу:

Набір «Заряд енергії»
Поєднуючи NUTRILITE Вітамін C плюс, NUTRILITE Комплекс Омега-3 та NUTRILITE Вітамін B Плюс, цей набір покликаний забезпечити активним молодим професіоналам додатковий заряд енергії та бадьорості. Як саме?

  1. Вітамін C плюс містить вітамін C, який сприяє нормальному виділенню енергії в процесі метаболізму та належному функціонуванню імунної системи.

  2. Комплекс Омега-3 містить омега-3 жирні кислоти ЕПК та ДГК, які підтримують нормальну роботу серця. Цього корисного для здоров’я ефекту досягають за умови щоденного споживання 250 мг ЕПК та ДГК.

  3. Вітамін B Плюс забезпечує 100% РДНС (рекомендованої добової норми споживання) усіх восьми незамінних вітамінів групи B. Вітаміни B6 та B12 у складі цього продукту сприяють нормальному виділенню енергії в процесі метаболізму. Особливою перевагою є пролонговане вивільнення, завдяки якому ваш організм одержує шість вітамінів групи B упродовж цілих восьми годин, а ви почуваєтеся в формі зранку до вечора.

Ви можете дізнатись докладніше про Персоналізовані рішення від NUTRILITE тут, адже існує кілька варіантів на вибір для різних стилів життя.

2. ARTISTRY STUDIOTM

ARTISTRY STUDIO уже перенесла нас у кілька найвідоміших світових столиць краси. Від Нью-Йорка до Парижа, з Бангкока до Токіо – кожна подорож у світ краси подарувала нам свіжі ідеї приголомшливих неповторних образів. Тому можете уявити, з яким нетерпінням ми чекаємо на чергову подорож – цього разу до Шанхаю!

Колекція ARTISTRY STUDIO Shanghai Edition увібрала в себе величні відтінки червоного, розкіш шовків та сміливі сучасні образи. Чого очікувати від цієї нової вражаючої колекції? Це натуральні складники, оксамитові текстури, соковиті кольори і багато іншого. А чого ми чекаємо найбільше? Звичайно, це розмаїття пульсуючих червоно-гарячих відтінків помад для губ!

© Amway

3. eSpring

Причина, з якої ми так любимо Систему очищення води eSpring, полягає не лише в її здатності видаляти забруднювачі та знешкоджувати 99,99% потенційних хвороботворних бактерій, що передаються з питною водою , але також у можливості позбутися шкідливої звички забагато користуватися пластиком. Оскільки це компактний прилад , який дозволяє нам пити чисту фільтровану воду просто з-під крану, він зменшує нашу залежність від пластикових пляшок, а також від пов’язаних із ними виробництва та переробки.

Цього ж місяця вона одержала статус фаворита, тому що – лише упродовж обмеженого періоду часу, – купуючи систему eSpring, ви також одержуватимете у подарунок набір стильних пляшок для пиття! Цей набір складається з чотирьох пляшок трьох різних розмірів: 1 x 330 мл, 2 x 550 мл та 1 x 750 мл. Вони ідеально підходять для користування удома, в подорожі, на роботі чи в школі, і до них додається фетрова сумка-рукав із вишитим логотипом 20-річчя eSpring у чотирьох привабливих кольорах.
Ця спеціальна акційна пропозиція eSpring діє лише з 23.09 по 23.10.2020 року або доки товари наявні на складі – тож не зволікайте!

Дізнайтесь докладніше про eSpring та її переваги для довкілля з цього нового відео . Насолоджуйтесь!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію