Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Пригадаймо чудові моменти з ARTISTRY

Краса та догляд за тілом

Наша торгова марка преміум-класу була в центрі уваги протягом усього 2015 року.

За останні 12 місяців торгова марка ARTISTRYTM показала всі свої переваги та здатність постійно вражати новинками. Вона була в центрі уваги під час показів на подіумах Нью-Йорка. Цього року з’явилася зовсім нова лінійка засобів для догляду за шкірою ARTISTRY HYDRA-VTM, яка була представлена в Європі. Один продукт ARTISTRY також отримав схвалення в опитуванні , проведеному британською газетою The Daily Mail. Тож пригадаймо разом чудові моменти цього року!

Образи для весняних наречених

Торгова марка ARTISTRY оголосила про довгострокове співробітництво з дизайнером Памелою Роланд і стала офіційним спонсором макіяжу для її презентації #pamellarolandBridal (сезону весна 2016 року). Рік ДіЧекка , провідний візажист ARTISTRY, був дуже радий представити на подіумі ексклюзивний і бездоганний образ нареченої для наступного весільного сезону.

ARTISTRY на подіумі

Цього року команда ARTISTRY зі США побувала на особливому заході — Нью-Йоркському тижні моди! Тут наша торгова марка стала офіційним спонсором макіяжу під час презентації колекції Памели Роланд сезону весна 2016 року. Команда фотографувала за лаштунками процес створення макіяжу моделям перед виходом на подіум. Перегляньте на Facebook або в Instagram чудові образи, створені Ріком ДіЧекка (позначені хештегом ‪ #‎ArtistryNYFW‬ ).‬‬

Перевірено та протестовано

Британська газета The Daily Mail протестувала засоби для зняття макіяжу та вибрала нашу ARTISTRY essentials Рідину для змивання макіяжу з повік і губ! Продукт отримав назву «Формула успіху» й високу оцінку за те, що є «настільки ж ефективним, що й удвічі дорожчі засоби».

Нова ARTISTRY HYDRA-V завойовує Європу

Цього року Мішель Д’Альярд, експерт ARTISTRY з догляду за шкірою, побувала в різних країнах Європи й відвідувала заходи для НПА в Німеччині, Туреччині, Україні, Великобританії, Угорщині, Чехії та Австрії. Вона представляла засоби для догляду за шкірою ARTISTRY та розповіла про них. Якою була головна тема? Звичайно ж, поява колекції ARTISTRY HYDRA-V — нової лінійки засобів по догляду за шкірою 2015 року. Мішель була рада розповісти все про цю широку лінійку продуктів, представлену у вересні. Ці засоби допомагають підтримувати природне зволоження, завдяки якому шкіра сяє здоров’ям, життєвою силою та красою.

Ми з нетерпінням чекаємо наступного успішного року з ARTISTRY!

  • Мішель Д’Аллер виступає на гала-вечірці в Німеччині.
  • Мішель Д’Аллер вітає НПА в Туреччині.
  • Мішель Д’Аллер розповідає про догляд за шкірою на конференції в Україні.
  • Мішель Д’Аллер зустрічає НПА в бізнес-центрі Amway у Лондоні.

Схожа інформація

Ідеальна упаковка

Продажі та можливості

Далі

Створіть ідеальний макіяж

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію