Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Новий підхід до догляду за шкірою

Краса та догляд за тілом

TRUVIVITY BY NUTRILITE — це сенсаційна інновація, що дає змогу розкрити красу зсередини!

Пява торгової марки TRUVIVITY від NUTRILITE™ розпочинає нову еру продукції Amway у категорії догляду за шкірою. Вона базується на тому, що найбільш бажані ознаки краси — сяюча шкіра й бездоганний стан обличчя — починаються саме ізсередини.

Зауважте: ваша шкіра відображає вашу природну красу та ваше внутрішнє самопочуття. Піклуючись про здоров’я організму зсередини, ви матимете бездоганний зовнішній вигляд. Крім того, маючи гарну й здорову шкіру, ви впевнено почуватиметесь. А впевненість у собі, у свою чергу, допоможе вам виглядати ще краще. У цій взаємозалежності й полягає секрет красивої шкіри!

Відновлення вашої шкіри

Зі створенням торгової марки TRUVIVITY від NUTRILITE компанія Amway додає у свій асортимент нову категорію продукції «нутрікосметика» (поживна косметика). Це дієтичні добавки, які містять інгредієнти, що підтримують функції та структуру шкіри й діють ізсередини задля досягнення зовнішнього ефекту. Вони створені в результаті унікальної співпраці наших експертів-дієтологів NUTRILITE™ і професійних косметологів ARTISTRY™. Перші два продукти, що з’явились у продажу, ґрунтуються на наукових досягненнях цих двох торгових марок: TRUVIVITY від NUTRILITE Дієтична добавка «Краса зсередини» та TRUVIVITY від NUTRILITE Дієтична добавка «Концентрат напою зі смаком грейпфрута «Краса зсередини»».

Дієтична добавка «Краса зсередини» працює під час вашого сну: просто приймайте дві таблетки (вміст одного блістера) щовечора. Щоб оптимізувати дію дієтичної добавки «Краса зсередини», ми створили дієтичну добавку «Концентрат напою зі смаком грейпфрута «Краса зсередини»», який дає змогу поповнити запаси енергії протягом дня. Просто залийте вміст пакетика-стіка холодною водою та насолоджуйтесь чудовим грейпфрутовим смаком.Рекомендована доза — два пакетики-стіки на день.

Обидва продукти працюють разом, щоб забезпечити відновлення вашої шкіри в рамках комплексного цілодобового режиму догляду, доповнюючи вашу систему зволоження шкіри. Вони містять наш запатентований комплекс PhytoCeramide Complex. Крім того, таблетки містять запатентований комплекс PhytoInfuse™ Complex, що є унікальним поєднанням екстрактів дерези (ягід годжі), шипшини й виноградних кісточок, а також вітаміни A, C та цинк. «Концентрат напою зі смаком грейпфрута «Краса зсередини» також містить цинк і вітамін С з екстракту вишні ацероли. Регулярне вживання продуктів TRUVIVITY від NUTRILITE сприяє належному утворенню колагену, що нормалізує стан шкіри й забезпечує її поживними речовинами, потрібними для гарного та здорового вигляду.

Краса — це не лише гарна шкіра

Ваші клієнти, мабуть, уже користуються продукцією торгової марки NUTRILITE: це торгова марка №1 у світі за обсягами продажу вітамінів, мінералів і дієтичних добавок*. Тому коли ви продаєте цей продукт, підкреслюйте саме цю особливість TRUVIVITY від NUTRILITE: краса не лише полягає в гарному зовнішньому вигляді шкіри, вона починається ізсередини. Клієнтів, які користуються продукцією TRUVIVITY від NUTRILITE, може також зацікавити популярна косметика ARTISTRY. Тож пропонуючи її як доречний спосіб підвищення ефективності догляду за шкірою, ви зможете заохочувати клієнтів купувати ці продукти.

* Джерело: Euromonitor International Limited

Схожа інформація

Підвищте запаси вологи вашої шкіри

ARTISTRY

Далі

Збережіть молодість шкіри

ARTISTRY

Далі

Відновлення шкіри після зими

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію