Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

HYMM у сферичному форматі

Краса та догляд за тілом

Провідні відеотехнології пропонують чудовий інструмент для продажу оновленої продукції торгової марки для чоловіків.

Покращена формула, розмаїття продуктів та нова упаковка лінійки продукції для чоловіків торгової марки HYMMTM — ось секрет її успіху! Що може краще викликати ажіотаж навколо лінійки, ніж сферичне відео? Перша продукція компанії Amway, створена з використанням цієї провідної технології — сферичного відео, — дозволяє вільно досліджувати і розглядати у деталях та зусібіч усе, що відбувається у ролику. Відео можна дивитися на комп’ютері, ноутбуку, мобільних пристроях , зокрема планшетах і мобільних телефонах (з Android та iOS). На мобільних пристроях відео необхідно переглядати за допомогою додатку YouTube. Найкращими браузерами для перегляду на комп'ютері чи ноутбуці є Opera, Chrome і Mozilla. Більше того, з картонними окулярами Cardboard ви зможете поринути у віртуальну реальність просто зі свого мобільного телефона .

Життя упевненого в собі чоловіка з HYMM

Через об'єктив ми потрапляємо у світ успішного чоловіка, який знає, як доглядати за собою. Продукція торгової марки HYMM — це важлива частина його повсякденного життя. Разом ми проживемо день із його життя, спостерігаючи за ним і його оточенням, поки він тренується у спортивній залі, приймає душ чи працює в офісі. Протягом усього відео можна змінювати кут огляду та повертати камеру на 360°. Так ви більше дізнаєтесь про день героя і цікаві деталі його життя. Натисніть тут, щоб переглянути відео на YouTube.

Створений, щоб продавати

За допомогою такого інноваційного високотехнологічного інструмента ви зможете легше привернути увагу потенційного покупця і вразити його розмаїттям засобів лінійки HYMM.

Щоб переглянути відео на мобільних пристроях, таких як планшет чи смартфон, відкрийте його у додатку YouTube . Картонні окуляри Cardboard — доступний спосіб створити віртуальну реальність з ефектом присутності. Щоб переглянути відео на звичайному комп’ютері, використовуйте такі браузери: Chrome, Opera чи Firefox.

Схожа інформація

Ваш світ Amway в Instagram

Продажі та можливості

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію