Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Philipp Nemenz/Getty Images

Конкурс селфі з #hydravivity

Краса та догляд за тілом

Опублікуйте своє фото й отримайте шанс виграти чудовий набір продуктів для догляду за шкірою! Читайте далі, щоб дізнатися більше.

Усі ми хочемо мати гарну шкіру. Як цього досягти? Потрібно доглядати за шкірою як ззовні, так і зсередини. Продукти TRUVIVITY від NUTRILITE™ спрямовані на розкриття внутрішньої краси — вони роблять шкіру сяючою та здоровою зсередини, а продукти ARTISTRY HYDRA-V™ забезпечують максимальне зволоження й оздоровлення шкіри. Разом ці засоби складають комплексну систему щоденного догляду за шкірою.

Фотоконкурс #hydravivity

На хвилі успіху цієї потужної системи з дієтичних добавок і засобів для догляду за шкірою компанія Amway створила рекламне відео, у якому НПА діляться своїми відгуками, а тепер розпочинає конкурс #hydravivity* в соціальних мережах.

Покажіть свою природну красу нам і всьому світу! Зробіть уранці селфі без макіяжу й опублікуйте фото на Facebook, Instagram або Twitter із хештегом #hydravivity. Фото також можна надіслати приватним повідомленням на сторінці NUTRILITE Europe або ARTISTRY Europe у Facebook (не забудьте також зазначити хештег у повідомленні).

Усі фотографії буде опубліковано в Instagram у профілі Amway «Twice As Beautiful Instagram». Конкурс триватиме 5 тижнів, і 15 учасників буде нагороджено ARTISTRY HYDRA-V Комплексною системою та Набором TRUVIVITY від NUTRILITE.

Чекаємо на ваші селфі!

Не забувайте додавати до фотографій інші популярні хештеги, як-от #HydraV та #Truvivity, щоб ваші фото побачило якомога більше людей. А тим часом протягом наступних тижнів стежте за історіями НПА з Європи про те, як комплекс із цих продуктів покращив їхню шкіру та допоміг розвинути бізнес.

* Натисніть, щоб прочитати умови конкурсу.

Схожа інформація

Ваш світ Amway в Instagram

Продажі та можливості

Далі

Навіщо потрібні хештеги

Розвиток та винагороди

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію