Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© iStockphoto

Поговорімо про чоловіків

Краса та догляд за тілом

Перехресний продаж продуктів Amway серед чоловіків.

Створена для сучасних чоловіків із активним діловим життям, лінія продуктів торгової марки HYMMTM для чоловіків пропонує чимало можливостей перехресного продажу нарівні з іншими лініями продуктів Amway. Допоможіть своїм клієнтам почати свій день з ідеального вигляду і потурбуйтеся про їхнє самопочуття завдяки продукції NUTRILITETM і XSTM.

Точне гоління

Спершу запропонуйте своїм клієнтам HYMM Гель для гоління та/або HYMM Гель-піну для гоління, які ідеально підходять для надання бороді форми або гладенького гоління. Як і багато інших продуктів Amway, засоби HYMM містять натуральні інгредієнти для ніжного догляду за шкірою: HYMM Гель для гоління містить природну ефірну олію з насіння фенхелю, яка пом’якшує щетину та полегшує гоління. Завдяки своїй прозорій формулі форма вашої щетини на щоках та під підборіддям вирізнятиметься чіткістю, а з HYMM Бритвою для гоління з 5 лезами ви зможете досягти виразного витриманого стилю відповідно до сучасних модних тенденцій.

Окрім цього, ми пропонуємо HYMM Гель-піну для гоління, густа піна якого забезпечує плавне ковзання бритви і підтримує рівень зволоженості шкіри. Формула збагачена екстрактом кореня солодки, що зменшує подразнення, а поверхнево-активні речовини пом’якшують щетину й забезпечують легке гоління.

Текстура та форма

Якщо ваш клієнт зацікавився продуктами для гоління, запитайте його про улюблену зачіску. Який тип шампуню він використовує? Можливо, у нього тонке волосся? Яку продукцію він використовує для догляду?

Порекомендуйте SATINIQUETM засоби для догляду за волоссям (усі вони підходять для чоловіків) і продемонструйте, якою може бути зачіска з Воском для моделювання зачіски з матовим ефектом. Цей продукт ідеально підходить для короткого волосся, якщо ви хочете надати зачісці текстури та форми. Невелика кількість продукту допоможе приборкати неслухняне волосся, зробити проділ і підкреслити на весь день форму зачіски без зайвого блиску.

Швидкий ритм життя

Скористайтеся нагодою представити клієнтам інші продукти Amway для сучасних людей із напруженим стилем життя. NUTRILITE Phyto2GOTM Напій для підтримання імунітету забезпечить організм вітаміном С та цинком — ідеально для сучасної активної людини. Просто наповніть пляшку водою, відкрутіть ковпачок і насолоджуйтеся поживними речовинами для підвищення імунітету будь-де і будь-коли. Візьміть продукти із собою на презентацію та поділіться ними з клієнтами!

Скористайтеся нагодою запропонувати XS Магній у пакетиках-стіках з освіжаючим лимонним смаком — у кожному пакетику 250 г магнію, який сприяє належній роботі м’язів і нервової системи. І, як приємне доповнення, знімає втому.

Схожа інформація

Дізнайтеся, що говорять про нову лінію HYMM справжні чоловіки

Краса та догляд за тілом

Далі

HYMM у сферичному форматі

Краса та догляд за тілом

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію