Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Тріо успіху

Краса та догляд за тілом

Мішель Д’Альярд описує просту стратегію перехресного продажу трьох чудових колекцій.

У сучасному суспільстві все здається надто складним. Зайнятість, життя, сім’я, робота, бізнес… а насправді все простіше, це ми все ускладнюємо.

Життя може бути простим, як і успіх. Усе починається з одного — простої та надійної основи. Основи, на якій можна будувати. В основі Тріо успіху лежать три лінійки продуктів: Харчування, Краса й Особистий догляд — три чудові колекції, які є основою не лише для своїх категорій, а й для досягнення успіху в бізнесі.

В основі раціону харчування мають бути мікроелементи, як-от вітаміни, мінерали та фітоелементи, а також макроелементи, як-от білок і жирні кислоти — усе, що потрібно, щоб підтримувати організм у найкращій формі. NUTRILITE™ Дейлі та NUTRILITE DOUBLE X™ забезпечують організм групами вітамінів і мінералів, потрібних організму для виконання сотень дій для підтримки життєдіяльності. Білки є будівельними блоками тіла, тому прийом протеїнового порошку допомагає забезпечити кожну клітину тіла всім потрібним для росту, відновлення й процвітання. І, нарешті, жирні кислоти Омега-3 допомагають кровотоку та серцебиттю. Ці основні елементи є життєво важливими для кожної людини, незалежно від віку та стилю життя. Якщо в організмі є ці основні елементи, ви незабаром помітите переваги додаткового живлення.

Ідеальне поєднання

Поєднання продуктів із лінійки з догляду за шкірою essentials by ARTISTRY™ забезпечує вас основою засобів для збереження краси шкіри, тобто очищення та зволоження (для новачків у догляді за шкірою, молодих жінок,що використовують продукти з догляду за шкірою) для будь-якого віку, типу шкіри або расової приналежності. Є чотири базові продукти для догляду за шкірою, якими захоче щодня користуватися кожна жінка.

З лінійкою з догляду за шкірою G&HTM ви отримуєте базу для доброго самопочуття всієї сім’ї. Неперевершена добірка продуктів для догляду за кожним сантиметром вашого тіла. Спеціальна формула, що живить, освіжає та захищає шкіру кожного члена сім’ї віком від трьох років. Я просто обожнюю цю колекцію. Незабаром ви виявите, що маєте який-небудь продукт G&H у кожному приміщенні вашого помешкання. Гелі для душу, мила, лосьйони, креми для рук, дезодоранти та антиперспіранти — продукти, які кожен із нас використовує щодня.

Ця колекція — це ваша основа, просте рішення до «побудови успіху».

Схожа інформація

Антивіковий догляд за шкірою

ARTISTRY

Далі

Причина старіння… цукор

ARTISTRY

Далі

Beauty Buzz: чи потрібний мені тонік?

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію