Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Вершина неймовірної краси

Краса та догляд за тілом

Омолодіть шкіру на 15 років за допомогою найсучасніших засобів для догляду

Останніми роками в косметології відбувся прорив і з’явилися нові можливості для підтримання краси та молодості шкіри. Сьогодні на ринку є продукти, які допомагають попереджати появу видимих ознак старіння та навіть усувати їх і забезпечують надійні результати у випадку регулярного застосування.

Унікальні формули, вражаючі результати

Ви вже пропонуєте своїм клієнтам приголомшливу лінійку продуктів преміум-класу для звичайного догляду за шкірою. Засоби ARTISTRYTM HYDRA-VTM, IDEAL RADIANCETM, YOUTH XTENDTM, essentialsTM та INTENSIVE SKINCARETM зволожують і захищають шкіру, роблять її осяйною, допомагають контролювати проблемні зони та відновлювати її молодий вигляд. Ваші клієнти довіряють рішенням, підібраним відповідно до їхніх потреб.

Цього літа ми представляємо нову лінійку для тих, хто прагне найсучаснішого догляду за шкірою — ARTISTRY SUPREME LXTM. Засоби цієї колекції містять удосконалені антивікові формули для обличчя, шиї та зони навколо очей, які захищають шкіру, допомагають усувати наявні недоліки та підвищують її природну здатність самостійно підживлювати себе.

«Ці стовбурові клітини безсмертні! Це вершина краси!»

Мішель Д’Альярд, експерт із догляду за шкірою Amway

Що ж відрізняє колекцію ARTISTRY SUPREME LX від інших лінійок ARTISTRY? Справа в тому, що вона містить поєднання дієвих інгредієнтів, які було розроблено за сприяння фахівців всесвітньовідомого центру дослідження рослин і глобального лідера з ботаніки.

Наукове підґрунтя

Квіти гарденії здавна популярні завдяки своєму аромату, однак зараз стало відомо про їх цінність для догляду за шкірою. Один із різновидів цієї квітки, Gardenia Grandiflora, містить стовбурові клітини, які ніколи не старіють. Завдяки цій особливості вона має достатньо енергії, щоб квітнути в найсуворіших кліматичних умовах нашої планети. Науковці ARTISTRY дистилювали стовбурові клітини гарденії у дієвий еліксир, який допомагає синхронізувати біоритми шкіри, властиві молодому віку, і відновити її внутрішню енергію молодості.

У результаті шкіра трансформується на глибинному рівні, оскільки численні видимі ознаки старіння практично зникають. Ось що каже з цього приводу Мішель Д’Альярд: «Ці стовбурові клітини безсмертні! Це вершина краси!»

У засобах лінійки ARTISTRY SUPREME LX також використовується комплекс CellEffect24, який містить інгредієнти з ферм NUTRILITE™ (екстракт зеленої вишні ацероли та екстракт листя шпинату) і збагачений коштовними часточками 24-каратного золота. Під впливом цих інгредієнтів індекс енергії шкіри збільшується у 68 разів* і вона виглядає на 15 років молодшою.

ARTISTRY SUPREME LX Регенеруючий крем — це найсучасніший антивіковий крем для обличчя, виготовлений науковцями ARTISTRY з використанням новітніх технологій. Він підходить для всіх типів шкіри, зокрема для чутливого. Наносьте цей крем двічі на день, що стимулювати важливі функції шкіри. Вона миттєво стане м’якшою, гладенькою та променистою. Дрібні й глибокі зморшки на обличчі та шиї зменшаться, еластичність збільшиться, а недоліки стануть малопомітними.

ARTISTRY SUPREME LX Регенеруючий крем для шкіри навколо очей забезпечує пом’якшення й розгладження. Дрібні зморшки, темні кола, мішки й набряклість під очима значно зменшуються. Глибокі зморшки, темні плями та інші недоліки візуально стають малопомітними. Завдяки підвищенню еластичності вся зона навколо очей виглядає пружнішою та молодшою.

Обидва креми можна наносити під макіяж. Користуватися ними — суцільне задоволення! Щоб дізнатися більше, перегляньте наше відео:

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

*Індекс енергії визначається в лабораторних умовах у фібробластових клітинах шкіри після нанесення суміші інгредієнтів ARTISTRY SUPREME LX (зокрема екстрактів стовбурових клітин Gardenia Grandiflora та комплексу CellEffect24)

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію