Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Поборіть святковий стрес

Краса та догляд за тілом

Не забувайте піклуватися про себе у цей період

Піклування про себе є не менш важливим, ніж піклування про рідних і близьких. Як каже мій чоловік: «Коли мама щаслива, щасливий кожен у сім’ї». Розумний чоловік. І в цьому є доля правди. Простіше кажучи, коли ви почуваєтеся добре, це видно в усьому, чим би ви не займались, а ще ви робите все трішки краще.

Проте є одна частина вашого тіла, яка відображає загальний стан організмму — це шкіра. У розпал будь-якого хаосу ви маєте пам’ятати, що шкіра не лише відчуває стрес, який переживає тіло і мозок, — вона його відзеркалює. Дотримуватися щоденного режиму в цей напружений період надзвичайно складно. Особисто я справляюсь із цим, піклуючись про шкіру трішки більше, ніж зазвичай. Протягом свят я додаю два засоби до мого щоденного догляду за шкірою. Це ARTISTRY™ Сироватка «Вітамін C і дикий ямс», яку я використовую перед нанесенням моєї звичної сироватки протягом дня. А для нічного догляду я користуюсь ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Сироваткою для шкіри обличчя – інтенсивне відновлення «14 ночей» перед нанесенням моєї нічної сироватки. Вам відомо, що я прихильниця простоти, проте я знаю, коли моя шкіра потребує інтенсивнішого догляду. Наступний мій засіб — найкращий з усіх! Я завжди тримаю в холодильнику тюбик ARTISTRY HYDRA-V™ Освіжаючого гель-крему для шкіри навколо очей. Після зволоження, тонізації та живлення шкіри я наношу свій суперосвіжальний зволожувальний крем на шкіру навколо моїх стомлених набряклих очей. Потім я доповнюю догляд або ARTISTRY YOUTH XTEND™ Збагачувальним кремом для шкіри навколо очей або ARTISTRY SUPREME LX™ Регенеруючим кремом для шкіри навколо очей. Так, я користуюся двома засобами для шкіри навколо очей протягом дня! Перший шар суперосвіжального зволожувального крем-гелю охолоджує шкіру й утримує в ній вологу, а креми ARTISTRY YOUTH XTEND й ARTISTRY SUPREME LX попереджують ознаки старіння.

Пийте більше води для красивої шкіри

Вам також варто підтримувати необхідний рівень енергії та мати ясну голову, щоб зосередитися на поставлених задачах. Для цього достатньо виконувати чотири прості умови. Перша — здоровий нічний сон. Друга — належне зволоження. Принаймні 8 склянок води на день необхідно випивати для підтримання базового рівня вологи в організмі. Із TRUVIVITY від NUTRILITE™ це набагато простіше. Третя — щоденне вживання поживних речовин. Основні вітаміни та мінерали мають неабиякий вплив на загальний стан здоров’я та функціонування організму. Дієтичні добавки NUTRILITE™ Дейлі та NUTRILITE DOUBLE X™ мають усе необхідне, щоб забезпечити денну потребу організму в базових поживних речовинах. Остання, але не менш важлива умова, — фізичні вправи. Ні, я не пропоную бігти марафон. Я лише маю на увазі, що навіть незначні фізичні навантаження можуть підвищити заряд енергії, покращити витривалість і концентрацію. Отож підніміться сходинками, а не ліфтом, виділіть п’ять хвилин на ранкову розтяжку після пробудження, прогуляйтеся чи пробіжіться вулицею, або потанцюйте під улюблену музику, поки готуєте обід. Навіть мінімальне фізичне навантаження має значення.

Тіште себе, але в міру!

Вам знайома фраза «Що посієш, те й пожнеш»? Якщо ви заливаєте неякісне пальне в бак автомобіля, це погано відображається на його роботі. Неякісна їжа погіршує роботу вашого організму. Однак цього складно уникнути протягом свят. Солодощі, вуглеводи, жири, заправлені алкогольними та солодкими напоями! Звісно, тіште себе смачною їжею, але знайте міру! Не шкодуйте про з’їджене й випите та не проводьте наступні шість тижнів, борючись із наслідками новорічних свят. Надавайте перевагу здоровій їжі, яка багата на поживні речовини, щоб ваш організм був здоровим і працював злагоджено протягом свят!

Свята вже зовсім близько, тож насолодіться ними сповна! Радійте сміху, вогникам, родині та друзям, а найважливіше — виглядайте й відчувайте себе на всі 100%!

Схожа інформація

Красива шкіра взимку — це реально!

ARTISTRY

Далі

Наносити… чи не наносити?

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію