Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© ©Schöttger Photography

Ідеальний подарунок

Краса та догляд за тілом

Як вибрати найкращі святкові подарунки

Не знаєте, що подарувати найкращій подрузі? Ніяк не вирішите, який подарунок зробити другій половинці? Відтепер вибирати подарунки легко! Скористайтеся нашими порадами для вибору ідеального святкового подарунку.

Запитання перше: що він або вона полюбляє? Багато людей помилково дарують те, що б ВОНИ хотіли отримати, або щось нове та популярне, не задумуючись, що б сподобалося саме тій людині, якій вони роблять подарунок. Запитайте себе: чи міг би отримувач сам собі купити такий подарунок? Якщо ви непевні, скористайтеся порадами, наведеними нижче.

  1. Вибирайте подарунки, які відповідають віку й особистості отримувача..

  2. Згадайте, чи казав отримувач, що він хотів би отримати подарунок певної категорії? Ця людина часто наносить макіяж або полюбляє фітнес?

  3. Уникайте перенесення власних потреб і бажань на людину, якій ви даруєте подарунок. Придбайте те, що б їй сподобалось.

  4. Обійдіться без натяків. Якими б добрими не були ваші наміри, більшості людей не подобається, коли їм нагадують про вугрі, даруючи крем для проблемної шкіри.

  5. Подумайте, який подарунок ви б хотіли подарувати. Він має бути практичним чи для душі? Допомогло? Чи привабливо він виглядає?

  6. Коли ви знайшли ідеальне рішення, варто подумати над його оформленням, адже це те, що робить подарунок особливим. Гарна стрічка або обгортка зроблять ваш подарунок пам’ятним.

Формула успіху

Якщо ви робите подарунок жінці, пропонуємо придбати ARTISTRY FLORA CHIC™ Парфумовану воду, найновіший аромат для жінок із нашого асортименту, або ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Блиск для губ, який представлений у відтінках Real Red і Pink Sugar.Якщо людина, якій ви робите подарунок, вважає, що краса ззовні починається з краси зсередини, здивуйте її комплексною системою від першої марки нутрікосметики Amway TRUVIVITY від NUTRILITE™ . До набору входять Дієтична добавка «Краса зсередини» та Дієтична добавка «Концентрат напою зі смаком грейпфрута «Краса зсередини». Нарешті, якщо ви хочете зробити коштовний подарунок, зверніть увагу на ARTISTRY SUPREME LX™ Регенеруючий крем для шкіри та Регенеруючий крем для шкіри навколо очей. Чому б не зробити двох людей щасливими, замовивши подвійний набір відновлення краси? Або щоб себе потішити!
Якщо ви робите подарунок чоловіку, зверніть увагу на лінійку HYMMTM, у якій представлений широкий асортимент засобів для чоловічого догляду за обличчям і ароматів, що містять натуральні інгредієнти та не подразнюють шкіру — наприклад, HYMM Гель для гоління.

Схожа інформація

Підкресліть вашу жіночність новим ароматом

Парфуми

Далі

Ідеальний вибір

Краса та догляд за тілом

Далі

Подарункові набори від ARTISTRY!

Спеціальні пропозиції

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію