Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© gettyimages/Wartenberg

Скажіть «ні» сухому та неслухняному волоссю

Краса та догляд за тілом

Три проблеми, що трапляються з волоссям узимку, і способи їх вирішення

Зима може стати сезоном випробувань для вашого волосся. Постійні перепади температур (вплив морозу на вулиці й сухого повітря в опалювальних приміщеннях) може перетворити ваше здорове волосся в справжню солому. Ще одна знайома багатьом проблема: волосся, наелектризоване під шапкою й позбавлене об’єму!

Догляд за волоссям у зимовий період — непросте, але цілком здійсненне завдання. Усе, що вам потрібно, — кілька засобів із лінії SATINIQUETM, які допоможуть повернути красу та здоров’я вашого волосся. Ось три основні проблеми волосся, з якими ми найчастіше стикаємося взимку, і швидкі способи їх вирішення..

1. Тьмяне та сплутане волосся

Поверніть собі гладеньке та шовковисте волосся! Вибирайте якісні засоби для миття волосся — SATINIQUE™ Зволожувальний шампунь для розгладження волосся та SATINIQUE™ Зволожувальний кондиціонер для розгладження волосся. Команда фахівців із центру наукових досліджень і розробок Amway створила ці два засоби спеціально для сухого й неслухняного волосся. EnerjuveTM — запатентований позитивно заряджений комплекс зміцнювальних ліпідів і креатину, який нейтралізує негативний заряд, характерний для ослаблених і пошкоджених ділянок волосся. Суміш рослинних компонентів і поживних речовин (олія насіння кукуйя та провітамін B5) також допомагає підтримувати блиск і гладкість волосся.

2. Неслухняне розпушене волосся

Вгамуйте своє неслухняне волосся та захистіть тонкі кінчики за допомогою SATINIQUE™ Олії для волосся, яку можна наносити як на вологе, так і на сухе волосся. Кінчики волосся найбільше схильні до впливу зовнішніх негативних чинників. Наносьте на волосся цю сироватку, яка не потребує змивання, як додатковий захисний шар. Завдяки спеціальній формулі вона глибоко проникає в кожну прядку та захищає волосся від пошкоджень під час укладки за допомогою фена або стайлера. Жирні зволожуючі компоненти, як-от олія аргани, авокадо та насіння кукуйя, надають волоссю живлення, якого йому так бракує взимку.

3. Пересушене ламке волосся по всій довжині

Якщо ваше волосся січеться, подаруйте йому ніжну турботу за допомогою SATINIQUE™ Відновлювальної маски для волосся , використовуючи її один або два рази на тиждень. Нанесіть цю маску на вологе або сухе волосся та залиште на 3-5 хвилин, а тотім змийте водою. Ваше волосся виглядатиме здоровішим, а кількість посічених кінчиків помітно зменшиться. Але пам’ятайте, що єдиний спосіб назавжди позбутися всіх посічених кінчиків — підрізати їх. Для найкращого результату рекомендуємо підстригати волосся регулярно.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію