Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Ваш засіб для зволоження

Краса та догляд за тілом

Наповніть шкіру енергією після зими

Зимовий період завершується, і це найкращий час підживити шкіру та підготувати її до весни. Ми використовуємо багато різних способів для омолодження шкіри обличчя та тіла, але є один, який гарантовано підходить для всіх у будь-який період. Знаєте, що це? Зволоження! Наповніть тіло вологою — і миттєво отримаєте заряд енергії. Насичена водою шкіра одразу набуває пружного молодого вигляду.

Через постійну зміну температур узимку — від холоду на вулиці та гарячого сухого повітря в приміщенні — шкіра позбавлена необхідного зволоження. Це виснажує енергію шкіри та призводить до сухості, чутливості, появи зморщок і порушення належного функціонування. Щоб уникнути цього, просто додайте воду!

Завдяки NUTRILITETM і ARTISTRYTM зволоження зовні починається зсередини. TRUVIVITY від NUTRILITETM Комплексна система створена для миттєвого зволоження зсередини.

Поєднайте цей потужний зволожувач зсередини із максимальним доглядом іззовні за допомогою ARTISTRY HYDRA-VTM Зволожувальної маски. Я завжди рекомендую всі засоби із колекції ARTISTRY HYDRA-V, але ARTISTRY HYDRA-V Зволожувальна маска — це просте рішення для зайнятих жінок і чоловіків будь-якого віку з будь-яким типом шкіри. Цей зволожувальний засіб із ретельно створеною формулою миттєво насичує зовнішні шари шкіри водою, мінералами та антиоксидантами.

ARTISTRY HYDRA-V Зволожувальна маска — це мої ліки від сухості та частина мого нічного режиму впродовж зимових місяців: принаймні дві ночі на тиждень потірбно зволожити шкіру, щоб підготувати її до впливу навколишнього середовища наступного дня. Чим більше шкіра зволожена вранці, тим краще вона може захистити себе і запобігти значній втраті вологи протягом дня.

Зволожуючи шкіру зсередини та зовні, ви активуєте енергію, яка насичує кожен шар шкіри і кожну клітину значним корисним зарядом води. І який результат? Пружна молода шкіра, яка світиться енергією та здоров’ям.

Мій улюблений спосіб – використовувати продукт до останньої краплі.. Я наношу засіб на шию та зону декольте, плечі й навіть руки!

Схожа інформація

Основи догляду за шкірою

ARTISTRY

Далі

Красива шкіра взимку — це реально!

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію