Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Stocksy/Prins

Наші фаворити в березні

Краса та догляд за тілом

5 найпопулярніших трендів і продуктів

Своїми руками

Діти люблять саджати насіння та спостерігати за ростом рослин, тож одягайте рукавички та займіться садівництвом разом зі своєю родиною. Чому б не посадити кімнатні помідори або не виділити куток під невеликий «город»? Після такого дозвілля скористайтеся G&H NOURISH+™ Кремом для рук. Відновлювальна формула крему забезпечить зволоження шкіри протягом 24 годин, роблячи її м’якою та здоровою на вигляд.

Переворот у макіяжі

© imaxtree.com

Кольорова підводка для очей – це гарячий тренд цього сезону, помічений на модних показах навесні 2018 року. Замініть звичайні тіні для повік на товстий олівець для очей і нанесіть його на нижнє повіко — це простий секрет, що допоможе освіжити погляд. Помаранчевий чи золотий олівець пасує блакитним очам, сливовий — зеленим, а бірюзовий — карим, як свідчать роботи дизайнера Тадаші Шоджі. Переконайтесь, що вибраний колір гарно доповнює ваш образ.

Поживна підтримка

Маєте щільний графік? Підготуйтесь до насичених днів із продуктом NUTRILITE™ Phyto2GO™, що містить вітамін C з вишні ацерола, цинк і суміш із ягід. Він підтримує здоров’я імунної системи та захищає ваші клітини. Крім того, Phyto2GO Напій для підтримки імунітету зручно брати із собою скрізь.

На свіжому повітрі

© Stocksy/ Sava

Дослідження доводить , що свіже повітря підвищує рівень енергії, зменшує стрес і покращує сон. Протягом дня ми займаємось домашніми справами, дивимось телевізор і їдемо в офіс у громадському транспорті, однак майже не буваємо надворі. Щоб проводити більше часу надворі, займайтеся спортом на природі. Вийдіть на легку пробіжку в парку чи велосипедну прогулянку, головне — рухайтесь і насолоджуйтесь красою природи. Після такої прогулянки ви почуватиметесь набагато краще.

Погляд у майбутнє

© gettyimages/Martin Dimitrov

Ставте цілі й отримуйте винагороди! У вас є можливість безкоштовно поновити Договір з Amway на 2019 рік. Термін дії пропозиції обмежено. Дізнайтеся більше від свого спонсора або на веб-сайті Amway.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію