Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© gettyimages/Paul Bradbury

Ніжний догляд для кожного

Краса та догляд за тілом

Екологічна лінійка засобів особистої гігієни для всієї родини

Щодня кожен член сім’ї використовує засоби особистої гігієни, щоб підготуватися до повсякденних справ або освіжитися після роботи чи тренувань. Однак сьогодні суспільство все більше переймається тим, що ми наносимо на нашу шкіру, і які речовини потім потрапляють у навколишнє середовище. На щастя, рік тому компанія Amway відновила лінійку G&H з огляду на захист навколишнього середовища й обізнаність споживачів.

До вашої уваги три колекції продукції G&H з оновленими формулами та пакуванням:

  1. NOURISH+ заспокоює й живить шкіру насиченими зволожувальними формулами

  2. REFRESH+ пом’якшує та відновлює суху шкіру

  3. PROTECT+ очищає та захищає за допомогою сучасної технології дезодорування

Завдяки раціональному і делікатному підходу до догляду за тілом торговій марці є що запропонувати кожному, навіть дітям від трьох років і старше.

Неймовірні формули

Жоден продукт G&H не містить сульфатів, усі формули мають збалансований рівень рН та натуральні складники рослинного походження — завдяки цьому засоби м’які та екологічні. До складу продуктів із колекції NOURISH+ входить збагачувальне масло ши, мед із квітів апельсинового дерева та гарбузова олія. Разом вони забезпечують живильне зволоження та вітаміни, що сприяють відновленню оптимального природного рівня зволоженості шкіри. Колекція REFRESH+ містить такі складники, як заспокійливе алое, екстракт виноградних кісточок із протизапальними властивостями та екстракт зеленого чаю — із ними шкіра захищена та наповнена енергією. Колекція PROTECT+ використовує силу природних мінералів, а також екстракти чорниці й білого чаю для захисту шкіри від шкідливого впливу навколишнього середовища, сухості та появи неприємного запаху.

Свідомий підхід

Цей асортимент засобів відзначається не лише ретельно розробленими формулами, що лагідно діють як на шкіру, так і на довкілля, а й екологічним пакуванням продукції. Кожна пляшка й коробка на 100% підлягає переробці. До того ж, усе пакування виготовляють із використанням електроенергії, на 100% отриманої за допомогою енергії вітру.

Перегляньте відео , щоб дізнатися більше про бренд G&H.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію