Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Посмішка сонця!

Краса та догляд за тілом

Насолоджуйтеся золотими променями без шкоди для вашої краси.

Чи не правда, дивовижно, як невелика порція сонячного світла може перевернути все з ніг на голову? Пригнічений настрій йде, а похмурий погляд змінюється посмішкою! Я не знаю нікого, хто б не погодився з тим, що тепло і переливи танцюючих на твоєму обличчі променів сонця — це чудове відчуття.

Однак я також знаю, що, як би приємно це ні було, негативні наслідки надмірного перебування на сонці можуть переслідувати нас до кінця життя — і це не те, що змусить нас посміхатися! Але нічого боятися: ARTISTRYTM Мультизахисний лосьйон для обличчя із сонцезахисним фільтром SPF 30 вже є у продажу!

Що мені подобається у Мультизахисному лосьйоні

Не всі сонцезахисні засоби однакові, і, коли йде мова про захист свого обличчя, вкрай важливо підібрати правильну формулу. В ідеальній формулі нового essentials by ARTISTRY™ Мультизахисного лосьйону для обличчя із сонцезахисним фільтром SPF 30 передбачено кілька рівнів захисту.

Перш за все, це захист від широкого спектру променів завдяки високому вмісту оксиду цинку. Цей фізичний щит від сонця одночасно захищає як від UVA-, так і від UVB-променів, вбирає надлишок жиру і забезпечує світловідбивні якості лосьйону. Завдяки цьому ризик появи почервоніння й недоліків шкіри зводиться до мінімуму.

Рай для шкіри обличчя

Крім того, це перший сонцезахисний засіб із вмістом кокосової води на ринку. Кокосову воду називають «раєм для шкіри»: вона насичує шкіру поживними речовинами, антиоксидантами й вологою — складниками, які підтримують здоров'я шкіри та покращують її стан.

Ось що мені дійсно подобається в цьому новому продукті. Оксид цинку вбирає жир, і тому засіб ідеально підходить для чутливої, жирної та нормальної шкіри. Хоча моя шкіра досить суха, але я й сама із задоволенням ним користуюсь. Лосьйон гарно лягає під основу для макіяжу, і як результат — косметика краще тримається впродовж дня, а також утримує поживні речовини й вологу з кокосової води. Моя шкіра свіжа на вигляд і на дотик від самого ранку і аж до останньої хвилини вечірки!

Ідеальний захист для будь-якого віку, типу шкіри та навіть для чоловіків!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію