Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© ©SHUTTERSTOCK / Artem Varnitsin

Який у вас тип шкіри?

Краса та догляд за тілом

Визначте відтінок вашої шкіри та правильно підберіть для себе засоби макіяжу!

Чи було у вас так, що ви міряєте блузку або наносите нову помаду — і миттєво вигукуєте «Яка краса!» або «Який жах!»? Деякі відтінки виглядають на нас приголомшливо, а інші … не зовсім. Такий ефект може бути цілком несподіваним, особливо якщо ми впевнені, що якась річ чудово пасуватиме, наприклад, до нашого кольору волосся. Причина, однак, у відтінку шкіри.

Визначення відтінку шкіри

Визначити відтінок шкіри — теплий, холодний чи нейтральний — можна за венами на зап’ястку.
Якщо вони зелені або жовто-зелені, у вас теплий відтінок шкіри.
Якщо сині або фіолетово-блакитні, відтінок шкіри холодний. Якщо колір вен десь між синім і зеленим, то вам пощастило — у вас нейтральний відтінок шкіри. Людям із таким відтінком личить одяг і макіяж будь-якого кольору. На веб-сайті Stylecaster описано інший підхід. Роздивіться відтінки кольору під поверхнею вашої шкіри — за ними також можна визначити, які кольори макіяжу й одягу пасуватимуть вашому типу.

  • До нейтрального відтінку пасують усі кольори
  • Жінки з нейтральним відтінком шкіри можуть експериментувати як із виразними, насиченими тонами на кшталт ARTISTRY Рум’ян відтінку Fresh Coral і палітри ARTISTRY Тіней для повік Natural Glow, так і з вишуканими, як-от ARTISTRY Блиск для губ у футлярі з підсвіткою Pink Nude
  • Із теплими відтінками блискуче виглядає макіяж персикових, золотистих і бронзових тонів
  • До теплих відтінків казково пасують ARTISTRY Тіні для повік Spiced Bronze, ARTISTRY Блиск для губ у футлярі з підсвіткою Juicy Peach і ARTISTRY Рум’яна відтінку Golden Light
  • До холодних відтінків пасують рожеві, червоні й блакитнуваті тони макіяжу
  • ARTISTRY Тіні для повік Plumberry, ARTISTRY Блиск для губ у футлярі з підсвіткою Raspberry Kiss і ARTISTRY Рум’яна відтінку Soft Rose неймовірно поєднуються з холодними відтінками

Вибираючи кольори засобів для макіяжу очей, губ і щік із широкої палітри ARTISTRY TM , враховуйте відтінок вашої шкіри.

Прокрутіть слайд-шоу вище та перегляньте продукти, які ми рекомендуємо для кожного відтінку шкіри.

Ідеальний відтінок тонального крему

Для зручності на кожному тональному кремі ARTISTRY зазначено колір і відтінок шкіри, для яких він підходить. «L» означає рівень насиченості: L1 — найменш насичений, L6 — найбільш насичений або темний. Далі стоїть літера W, C або N для позначення теплого, холодного або нейтрального відтінку, відповідно.

Факт. У людей зі світлою шкірою (кольору слонової кістки або охри) може бути теплий або нейтральний відтінок, а в людей із темнішою шкірою (кольору карамелі або волоського горіха) відтінок може бути холодним або нейтральним. Отже, не плутайте колір шкіри з її відтінком. Саме відтінок визначає, які кольори вам личать!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію