Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Поверніть час назад

Краса та догляд за тілом

Революційний засіб із філерами миттєво й надовго позбавить від мімічних зморщок

Життя сповнене несподіванок, сильних емоцій і прекрасних моментів, на які ми відповідно реагуємо: посміхаємося, сміємося, супимося. Це те, що робить нас привабливими, гарними співрозмовниками та, загалом, людьми. На жаль, таке емоційне спілкування призводить до появи мімічних зморщок. Якщо ж ми не хочемо їхньої появи, час діяти.

Що таке мімічні зморшки

Хоча на молодому обличчі їх не видно, насправді мімічні зморшки починають утворюватися задовго до того, як стають помітними. Кожна посмішка чи насуплені брови — це мікронавантаження для шкіри, адже її опорна система послаблюється через скорочення м’язів обличчя. Крім того, на шкіру постійно діють шкідливі вільні радикали (високореактивні молекули, що руйнують нашу систему), тому з часом шкіра втрачає зволоженість і пружність. Через сукупність цих чинників тимчасові мімічні зморшки перетворюються на постійні. А тому, хоча молода на вигляд шкіра дарує оманливе відчуття безпеки, боротися з ознаками старіння треба починати вже зараз.

Рідкий філер на варті молодості!

Новий засіб із лінійки ARTISTRY™ Intensive Skincare з революційною формулою для боротьби зі складками, тонкими й глибокими зморшками — ARTISTRY Intensive Skincare Засіб для обличчя з вітаміном С та гіалуроновою кислотою — було розроблено за аналогією з ін’єкційними філерами, що використовуються в косметичній галузі. Потужне поєднання комплексу з вітаміном С та суміші з гіалуроновою кислотою подвійної дії зміцнює, зволожує та захищає шкіру, а також помітно зменшує всі мімічні зморшки, що доведено результатами клінічних досліджень. Ви змішуєте ці компоненти власноруч перед нанесенням задля максимального ефекту. Для отримання найкращих результатів ARTISTRY™ Intensive Skincare Засіб для обличчя з вітаміном С та гіалуроновою кислотою слід використати протягом місяця після змішування.

Попрощайтеся з мімічними зморшками

ARTISTRY Intensive Skincare Засіб для обличчя з вітаміном с і гіалуронової кислотою використовує дві форми вітаміну С (потужного антиоксиданту з антивіковим ефектом) у комплексі Vita-C:

 1. По-перше, чистий порошок зі 100% вітаміну С, що міститься в інноваційному активаційному ковпачку для максимальної ефективності. По-друге, сироватка з екстрактом вишні ацероли, затверджена NUTRILITE™. Потужне поєднання забезпечує на 95% кращий захист від антиоксидантів, ніж апельсин, і на 35% кращий захист, ніж колишній продукт із лінійки ARTISTRY, Сироватка «Вітамін С і дикий ямс».

 2. Другий компонент — суміш із гіалуроновою кислотою подвійної дії (HA), яка працює на двох рівнях. У верхніх шарах дерми цей складник створює миттєвий ефект наповнення, а на нижніх рівнях допомагає підвищити зволоженість шкіри зсередини, щоб вона довго залишалася пружною та еластичною.

Результат? Показники клінічних випробувань були вражаючими: у 86% жінок зменшилася кількість усіх видів мімічних зморщок, а 81% учасниць дослідження відчули, що їхня шкіра стала гладенькою та еластичною всього лише за один тиждень!

 • 240p
 • 360p
 • 480p
 • 720p

<<УВАГА! УВАГА!
ВІДЕО З АНГЛІЙСЬКИМИ СУБТИТРАМИ. ВИКОРИСТОВУЙТЕ НАВЕДЕНИЙ НИЖЧЕ ТЕКСТ ЛИШЕ В ТОМУ РАЗІ, ЯКЩО ВІДЕО НЕДОСТАТНЬО ЗРОЗУМІЛЕ ДЛЯ ВАШОГО РИНКУ>>

Для демонстрації виконайте кілька простих дій або перегляньте відео, наведене вище.

 1. Вийміть піпетку.

 2. Закрийте пляшечку активаційним ковпачком і натисніть кнопку, щоб засіб потрапив у пляшечку.

 3. Струшуйте пляшечку протягом щонайменше 30 секунд. Примітка: поява бульбашок не позначається на ефективності засобу.

 4. Замініть активаційний ковпачок піпеткою.

 5. Розітріть краплі кінчиками пальців.

 6. Обережно нанесіть на обличчя.
  Примітка: якщо засіб зернистий на дотик, суміш треба струшувати довше, щоб порошок розчинився повністю. Повторіть кроки.

  <<УВАГА! ВІДЕО З АНГЛІЙСЬКИМИ СУБТИТРАМИ. ВИКОРИСТОВУЙТЕ НАВЕДЕНИЙ НИЖЧЕ ТЕКСТ ЛИШЕ В ТОМУ РАЗІ, ЯКЩО ВІДЕО НЕДОСТАТНЬО ЗРОЗУМІЛЕ ДЛЯ ВАШОГО РИНКУ>>

Комплексне рішення

Разом з іншими продуктами ARTISTRY ви отримаєте ідеальний комплекс засобів для боротьби зі старінням. Спочатку використайте ваш улюблений засіб для очищення та лосьйон з ефектом пом’якшення шкіри від ARTISTRY, а потім нанесіть ARTISTRY Intensive Skincare Засіб для обличчя з вітаміном С та гіалуроновою кислотою. Останній крок — улюблений зволожувальний засіб ARTISTRY для збереження ефекту.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію