Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Сама пристрасть

Краса та догляд за тілом

Знайомтеся з двома жінками, які здатні надихати, спонукають бути собою та приймати усе, що ми любимо в житті

Ви коли-небудь були настільки чимось захоплені, що всередині ніби горів вогонь? Настільки, що ви мусили приборкувати цей вогонь одержимості й завдяки йому діяти та рухатись уперед? Якщо так, ви можете назватися passionista! Ми зустрілися з двома неймовірними жінками-пасіоністками, для яких пристрасть — це спосіб життя. Наразі об’єктом їхньої пристрасті є проект, що охоплює любов до життя, подорожування, культури, мистецтва, моди та макіяжу.

Вулична художниця Леді ДжейДей (Lady JDay) і світова passionista Андреа ДеВос (Andrea DeVos) нещодавно працювали над новою лінійкою декоративної косметики, яка спонукає всіх нас наповнити життя фарбами й показати свою унікальну красу, — ARTISTRY Studio™!

Ті, хто любить косметику, мають змогу спробувати найновіші засоби з цієї вражаючої лінійки, а також передати свій ентузіазм іншим і в такий спосіб розширити бізнес! Джерелом натхнення для колекцій цієї лінійки з обмеженим випуском слугували дивовижні міста по всьому світу. Перша зупинка — Нью-Йорк.

Упаковки засобів колекції декоративної косметики виготовлено в унікальному стилі Леді ДжейДей, вуличної художниці з Нью-Йорка, — і ми мали нагоду дізнатися про неї більше. Леді ДжейДей розповідає…

Про життя художниці:

«Мистецтво робить мене щасливою, вільною та сильною. Для мене найкраще в мистецтві — це можливість висловлюватися через свої роботи. Вуличне мистецтво стало для мене способом взаємодіяти будь-де з будь-ким. Що ж до графіті, найчастіше це мій улюблений поп-арт».

На думку Леді ДжейДей, успіх — це робити те, що хочеш, коли хочеш, де хочеш, з ким хочеш і скільки хочеш.

Про тих, хто її надихає:

«Мене надихають сильні сміливі жінки. Я люблю малювати їх яскравими фарбами, щоб зробити їх іще сильнішими й передати їхній дух. Я зображую жінок, у яких є пристрасть до життя та глибоке бажання перемогти».

І про Андреа ДеВос:

«Андреа — справжня муза! Я дійсно люблю її позитивну й творчу енергію. Коли вона заходить у кімнату, усе наповнюється світлом! Коли ви наносите макіяж, створений Андреа спільно з Artistry Studio, ваше обличчя сяє!»

Андреа, світова passionista ARTISTRY Studio, знайшла у своєму напруженому графіку час на розмову з нами.

Про те, що означає бути passionista:

«Як на мене, passionista — це той, хто живе своїми пристрастями і, зокрема, закоханий у життя. Passionistas переносять у те, чим займаються, усе, що їх надихає. І це не тільки краса, а й загалом любов до життя».

Захоплена модою, красою, подорожами та пригодами, Андреа ДеВос — ідеальна посланниця бренду ARTISTRY Studio, що надихає всіх іти за своїми пристрастями

Про витоки своєї пристрасті:

«У моїй сім’ї кожного заохочують здійснювати свої мрії та шукати те, що припаде до серця. Нічого ніколи не призначається наперед. Гадаю, що завдяки свободі й можливості досліджувати я знайшла те, що мене захоплює, і займаюся тим, що люблю.»

Про тих, хто її надихає, і Леді ДжейДей:

«Усі жінки в моєму житті допомогли мені подивитися на щось з іншого боку та осягнути інакше. Що ж до краси — я вважаю, що в кожного є свій стиль або ідея. Коли ми вперше шукали художників для упаковок засобів ARTISTRY Studio, Леді ДжейДей була моїм основним фаворитом завдяки її справжньому таланту та унікальному стилю графіті — і вона така крута!»

Про свій останній проект:

«Завдяки партнерству з ARTISTRY Studio в моїй роботі ідеально поєдналися всі мої пристрасті — краса, подорожі та свобода творчості. Не можу дочекатися запуску першої колекції, щоб бути свідком успіху НПА, Amway і ARTISTRY».

Ми так само з нетерпінням чекаємо, коли зможемо представити нову косметику ARTISTRY Studio Колекція Нью-Йорк — плід роботи двох passionistas. Щоб дізнатися більше, використовуйте хештеги #ArtistryStudio #passionista #WearItShareIt, а також переглядайте статті Amagram протягом наступних кількох місяців — і обов’язково підпишіться на сторінку Андреа в Instagram!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію