Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Shutterstock

Трішки турботи про шкіру й волосся

Краса та догляд за тілом

Не дозволяйте сезонним змінам звести нанівець ваші зусилля з догляду за собою

Чи було у вас колись відчуття, що шкіра й волосся змінюються щосезону? Це не лише відчуття. Найбільш різкі кліматичні зміни суттєво впливають на стан шкіри й волосся. На щастя, вплив зміни погоди на волосся можна мінімізувати за допомогою належного догляду та, звісно, відповідної лінійки засобів для догляду за волоссям SATINIQUETM, засобів для догляду за тілом G&HTM і засобів essentials by ARTISTRYTM для догляду за шкірою.

Що спричинює зміни?

Почнімо спочатку: зміна пір року має руйнівний вплив на шкіру й волосся з трьох основних причин.

 1. Вологість: рівень зволоженості повітря справляє глибокий вплив на шкіру й волосся. Улітку вологість висока, у зв’язку з чим пори можуть забиватися, а отже волосся занадто розпушене, а колір обличчя — нерівний. Узимку через брак вологи шкіра може бути суха, а волосся ламке.

 2. Сонце: шкідливе ультрафіолетове випромінювання всіляко вадить має негативний вплив на шкіру та волосся — прискорює появу ознак старіння, послаблює структуру волосся, через що воно стає розпушеним, ламким і тьмяним.

 3. Тепло: тепло від будь-якого джерела — сліпучого літнього сонця чи розжарених обігрівачів — шкодить шкірі й волоссю. Утрата вологи може стати причиною подразнення та нерівного кольору шкіри, а також сухості й ламкості волосся.

Що слід зробити?

Пані та панове, час брати ініціативу у свої руки:

 1. Змініть процедуру догляду

  Нехай сезонні зміни наприкінці року надихнуть вас змінити — чи започаткувати — порядок догляду за собою. Оцініть стан шкіри й волосся та додайте кілька кроків до щоденного ритуалу, якщо є така потреба. Догляд можна покращити без надмірних зусиль. Скажімо, якщо зазвичай ви не наносите кондиціонер після миття волосся, чому б не почати користуватися SATINIQUE 2-в-1 Шампунем-кондиціонером і дати волоссю трохи більше уваги й шовковистого блиску? Це легко!

 2. Більше зволоження

  Попри свої протилежні кліматичні характеристики і холодні зимові місяці, і спекотні літні позбавляють волосся й шкіру вологи. Сконцентруйте зусилля на відновленні рівноваги — нанесіть SATINIQUE Олію для волосся на пасма відразу після душу та скористайтеся G&H REFRESH+ Молочком для тіла.

 3. Приділіть увагу проблемним зонам

  Шкіра з дефектами? Варто повернутися до основ: очистити й побалувати шкіру essentials by ARTISTRY Гелем для вмивання обличчя, Освіжальним тоніком для проблемної шкіри обличчя та Гелем для проблемної шкіри обличчя.

 4. Не забуваймо про захист!

  І влітку, і взимку захищайте шкіру й волосся від шкідливого впливу сонячних променів за допомогою широкополого капелюха. Доповніть догляд SATINIQUE Олією для волосся, що вкриває пасма тонким шаром і захищає від зміни температур і втрати вологи, а також essentials by ARTISTRY Мультизахисним лосьйоном для обличчя із сонцезахисним фільтром SPF 30, який захищатиме шкіру обличчя від УФА- та УФВ-променів.

З відповідним доглядом шкірі й волоссю будуть не страшні зміни пір року.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію