Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Час полюбити себе

Краса та догляд за тілом

Мішель Д’Альярд нагадує про важливість турботи про себе

Ми живемо в суспільстві, де кожен вважає себе центром Всесвіту, і це не завжди погано. Мені здається, що ми знаходимося у прекрасному місці, де багато хто знає, як бути хорошим другом, турботливим батьком, надійним партнером. Як бути успішними, щасливими, здоровими та молодими людьми.

Але як бути такими? Потрібно сподобатися собі й полюбити себе! Тому давайте присвятимо певний час тому, щоб показати любов і щоб полюбити себе! Почнемо, звісно ж, з вашого прекрасного обличчя!

Ключові продукти сезону

З наближенням весни настає ідеальний час для того, щоб позбутися зимових нашарувань, – ми знімаємо поступово зимовий одяг, оновлюємо гардероб і спостерігаємо, як навесні змінюється все навколо.

Ваша шкіра вимагає сезонної турботи, незалежно від того, у якій місцевості ви проживаєте. Мої улюблені продукти в перехідний зимово-весняний період виконують три важливі завдання: допомагають оновленню, відновленню та захисту клітин.

Тріо засобів для догляду

Перший і найважливіший культовий продукт під час зміни сезонів: ARTISTRY™ Intensive Skincare Сироватка для шкіри обличчя – інтенсивне відновлення «14 ночей». Чотирнадцять ночей інтенсивного відновлення клітин для нейтралізації шкідливого впливу та їхнього захисту від ушкоджень у майбутньому.

Другий не менш цікавий та дієвий продукт – ARTISTRY Intensive Skincare™ Відновлювальний пілінг. Це обов’язковий засіб, що допоможе позбутися зимових нашарувань на шкірі, освіжити та оновити її вигляд до весни.

І останній, але не менш важливий – наш найновіший і найкращий продукт додаткового догляду: ARTISTRY Intensive Skincare Засіб для обличчя з вітаміном C та гіалуроновою кислотою. Це ваше комплексне рішення з максимальним антиоксидантним і зволожуючим ефектом.

Ваша шкіра представляє ВАС – надайте їй турботу, якої вона потребує, щоб показати світові себе у всій красі… приділіть трохи часу собі й полюбіть себе!

Схожа інформація

Нехай зморшки знають, хто тут головний

Краса та догляд за тілом

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію