Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Getty Images

Основа під макіяж: засоби, що роблять вигляд шкіри бездоганним

Краса та догляд за тілом

Оберіть найкращу основу під макіяж для досконалого вигляду

Макіяж виконує багато декоративних функцій – від вирівнювання кольору обличчя з вибраним ефектом до створення гладенької основи під декоративну косметику. Бренд ARTISTRY™ надає всі види основ під макіяж: для корекції, матування, бездоганного вигляду, часто з додатковими перевагами для догляду за шкірою.

Дізнайтеся всю правду про рідкі тональні креми в першій статті з серії, присвяченій основам під макіяж. Існує багато різних засобів для макіяжу обличчя, кожен із яких має своє призначення. Ми допоможемо вам розібратися у них.

Делікатне маскування

У нас усіх час від часу бувають почервоніння, висипання чи темні кола під очима. Саме тоді коректор стає найкращим другом. Обережно нанесіть правильний відтінок ARTISTRY EXACT FIT Коректора, що не скочується та не спричиняє появи комедонів, на будь-які невеликі ділянки, які хотіли б замаскувати. Для більших ділянок обличчя використовуйте CC-крем.

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Нанесіть основу під макіяж і коректор правильним способом для свіжого, рівномірного результату

BB чи CC?

BB-креми (Beauty Balm) і CC-креми (Colour Correcting) мають кілька спільних функцій.

  1. Допомагають вирівняти колір обличчя.

  2. Їх наносять або самостійно як нещільне покриття, або як основу під макіяж.

  3. Додатково зволожують шкіру та захищають від УФ-променів.

Важливість поєднання правильного засобу правильного відтінку з правильним ефектом важко переоцінити для створення бездоганної основи під макіяж

Якщо у вас гіперпігментація з плямками чи втратою кольору, CC-крем – це те що потрібно. ARTISTRY Ideal Radiance™ CC Крем для вирівнювання тону обличчя зменшує видимість темних пігментних плям та освітлює шкіру, надаючи їй здорового сяяння.

Для легкого прозорого покриття або закріплення основи під макіяж підходить ідеально BB-крем. ARTISTRY EXACT FIT™ Зволожувальний бальзам з ефектом тонування шкіри добре підлаштовується під будь-який колір обличчя та бездоганно приховує недоліки шкіри. Його можна використовувати навіть на делікатних ділянках навколо очей.

Довершений вигляд завдяки пудрі

Щоб прибрати небажаний блиск і зафіксувати макіяж, накладайте пудру, як-от ARTISTRY EXACT FIT Прозору компактну пудру, за допомогою спонжа. Для рівномірного покриття виберіть відповідний відтінок Компактної пудри. Щоб надати шкірі шовковистого вигляду, нанесіть свій відтінок Бездоганної розсипчастої пудри за допомогою ARTISTRY Пензлика для пудри.

Тепер ви можете вийти з дому з бездоганним кольором шкіри обличчя або почати додавати колір і виразність у свій образ!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію