Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Покажіть свою радість!

Краса та догляд за тілом

Нехай нічого не заважає вам посміхатися!

Не тільки очі є дзеркалом душі, але і посмішка, яка може багато чого сказати про ваші почуття. Саме вона з'являється на обличчі, коли ви зустрічаєте приємних знайомих, вас смішить друг або просто переповнює нестримна радість.

З glister™ Набором «Ідеальна посмішка» показуйте свою радість і будьте впевнені в собі.

Причини невпевненості в собі

Вживання червоного вина, куріння та інші шкідливі звички можуть зробити зуби темнішими, жовтішими і тьмяними. Це може стати причиною невпевненості в собі та у красі своєї посмішки. Що ж, це все в минулому!

© Shutterstock

Посміхайтесь і сяйте

Світ стає краще, коли ви посміхаєтеся, повірте. glister™ Набір «Ідеальна посмішка» поєднує п'ять продуктів для збереження ваших зубів здоровими, білосніжними і молодими:

  1. glister™ Концентровану рідину для полоскання ротової порожнини – суперзірковий продукт для видалення нальоту, що забезпечує чистоту зубів і м’ятну свіжість подиху;

  2. glister™ Багатофункціональну фтористу зубну пасту – суперзірковий продукт для відбілювання зубів і збереження їх яскравими і молодими;

  3. glister™ Спрей-освіжувач ротової порожнини – використовуйте в будь-який час для збереження подиху свіжим надовго;

  4. glister™ Зубну нитку – одноволокнисту, ніжну до ясен, у зручному упакуванні;

  5. glister™ Зубну щітку – чемпіон із комфортного та точного чищення зубів.

Пропрацюйте самостійно впевненість в собі. Відчуйте на собі ефект від використання glister™ Набору "Ідеальна посмішка" і діліться радістю з усім світом посміхаючись!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію