Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Зволоження для кожної пори року 

Краса та догляд за тілом

Не забудьте про зволоження цього літа

Одним із життєво необхідних елементів є вода. Вона важлива як для всього організму, так і для шкіри та волосся. Під час зміни пір року та життєвих обставин також змінюються наші потреби у воді й оптимальному зволоженні.

У літні місяці моя увага як експерта в догляді за шкірою прикута саме до води! У кожному аспекті здоров’я та краси. Щоб утримувати вологу в шкірі та волоссі зовні та зсередини, я звертаюся до своїх «безвідмовних рішень для зволоження».

Особливий догляд за шкірою

Моя процедура догляду за шкірою в цю пору року завжди включає засоби ARTISTRY HYDRA-V™. Навіть з моїми особливими потребами шкіри (також відомими як потреби зрілої шкіри) я насичую шкіру водою, мінералами та поживними речовинами за допомогою засобів з лінійки HYDRA-V, а потім наношу індивідуальне поєднання Artistry Signature Select™ Персоналізованої сироватки для обличчя з концентратами: зволожувальним, освітлювальним і проти зморщок. Таким чином, я оптимізую зволоження та додаю два концентрати для особливих потреб шкіри.

Захистіть своє волосся від погодних умов

Улітку я також змінюю процедуру догляду за волоссям із SATINIQUE™ Зволожувальним шампунем і кондиціонером для розгладження волосся. Унікальний комплекс масла кукуї та провітаміну В5 утримує вологу, захищаючи моє ніжне тонке волосся від УФ-опромінення у довгі літні дні.

Підживіть свою природну красу

І останнє, але не менш важливе я забезпечую зв’язок внутрішнього та зовнішнього зволоження за допомогою TRUVIVITY від NUTRILITE™. Хоча я використовую цей засіб увесь рік у своїй процедурі живлення шкіри, у літні місяці я особливо старанно включаю три пакетики засобу у процедуру денного та нічого догляду за шкірою. Забезпечуючи організм важливим зволоженням і поживними речовинами, TRUVIVITY від NUTRILITE допомагає збільшити рівень зволоження та посилює клітини шкіри, що втримують вологу.

Зі зміною пори року потреби шкіри, волосся та здоров’я також змінюються. Поставтеся уважно до цих потреб, і скористайтеся засобами для посилення зволоження, щоб ваші шкіра та волосся мали привабливий і здоровий вигляд.

Схожа інформація

Ваш засіб для зволоження

Краса та догляд за тілом

Далі

Основи догляду за шкірою

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію