Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Ефективне поєднання засобів для догляду за шкірою

Краса та догляд за тілом

Мішель Д’Альярд пояснює, чому сироватки та зволожувальні засоби працюють краще в дуеті

В житті багато де можна застосувати твердження «краще разом»... Ця концепція працює і в догляді за обличчям. Наша шкіра так легко піддається впливу багатьох внутрішніх і зовнішніх факторів, тому для правильного догляду за її здоров'ям і красою потрібні різноманітні засоби. Ефективним поєднанням продуктів є дует сироватки і зволожувального засобу.

Важливо розуміти, як ці продукти працюють разом. Кожний засіб по-різному впливає на поверхню шкіри, але в поєднанні їх ефект посилюється.

Уся справа в структурі шкіри

Епідерміс складається з п’яти шарів. Два верхні – це захисні бар’єри. Третій є перехідним шаром, клітини якого містять прозорі ядра та відмирають. Два нижні шари все ж змінюються. Дуже важливо зрозуміти це. Нам не хотілось би впливати на цей природний процес на регулярній основі, тому більшість продуктів залишаються на поверхні шкіри.

Засоби, які вбираються шкірою  – це кислоти, вітаміни, ліпосоми, сироватки з належною формулою. Ось де в гру вступає концепція «краще разом». Зволожувальні засоби містять чудові інгредієнти, що живлять, зволожують і захищають верхні шари шкіри; дуже рідко вони містять інгредієнти, що вбираються нижніми шарами шкіри. Сироватки містять концентровані активні інгредієнти, націлені на вирішення проблем шкіри глибоко в нижніх шарах. Вони не впливають на живлення чи захист поверхні шкіри.

Персоналізоване рішення для всіх

Не хвилюйтесь… Бренд ARTISTRY™ вже про все подбав і створив чудові Набори «Краще разом», які задовольнять потреби ваших клієнтів. Для людей зі «зрілою шкірою», яким уже виповнилося 35 років, ідеальним поєднанням є Artistry Signature Select™ Персоналізована сироватка з Концентратом для підтягнення шкіри обличчя та Концентратом проти зморщок разом з ARTISTRY YOUTH XTEND™ Захисним кремом для нормальної та сухої шкіри або Захисним лосьйоном для жирної та комбінованої шкіри. До набору «Краще разом» для молодої шкіри до 35 років входить ARTISTRY HYDRA-V™ Збагачувальний гель-крем для шкіри обличчя та Artistry Signature Select™ Персоналізована сироватка зі Зволожувальним та Освітлювальним концентратами.

Для збереження здоров'я вашої шкіри завжди використовуйте готове рішення у вигляді Набору «Краще разом»!

Зауважте, що Набори «Краще разом» надійдуть у продаж у серпні 2019 року

Схожа інформація

Підвищіть рівень зволоження шкіри

Краса та догляд за тілом

Далі

Тому що ви особлива

ARTISTRY

Далі

Час полюбити себе

Краса та догляд за тілом

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію