Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Shutterstock

Як багато ви знаєте про здоров’я ротової порожнини?

Краса та догляд за тілом

Ніщо так не випромінює впевненість у собі, як широка усмішка. Подбайте про те, щоб ваша завжди виглядала приголомшливо.

Ви чистите зуби все своє життя, тож напевно знаєте про них усе від «А» до «Я». І попри це іноді ви задаєтесь питанням: «Чи я справді роблю усе правильно?». Освіжімо нашвидкуруч свої знання – і ви можете бути здивовані тим, чого насправді не знаєте. А потім дайте відповіді на тестові запитання усією сім’єю!

 1. Користуватися зубною ниткою до чи після чищення зубів. Якщо ви скористаєтеся ниткою перед чищенням, ви видалите часточки їжі або зубного нальоту з-поміж зубів, а потім зчистите їх щіткою. Якщо ви користуєтеся ниткою після чищення, обов’язково прополосніть рот рідиною для полоскання ротової порожнини (див. Крок 4!)

 2. Пересвідчіться в тому, що ваша зубна паста містить фтор, адже це ключовий складник, який допомагає захистити ваші зуби від руйнування. Чистіть зуби короткими м’якими коловими рухами і неодмінно подбайте про важкодосяжні задні зуби. Не забувайте також почистити свій язик! Це допоможе позбутися будь-яких нашарувань бактерій.

 3. Після чищення не полоскайте рот водою! Таким чином концентрований фтор, що залишився на зубах, змивається, а його запобіжний ефект майже зводиться нанівець.

 4. Прополіскуйте рот рідиною для полоскання ротової порожнини протягом усього дня або після користування зубною ниткою. Це допоможе видалити зубний наліт і водночас освіжить ваш подих!

Чистіть зуби разом із дітьми

Можливо, вам доведеться присвятити чимало часу тому, щоб навчити малюків правильно чистити зуби. Однак воно того варте, адже ця корисна звичка служитиме їм довіку! Тож аби перетворити чищення зубів на веселу розвагу, чому б не включити одну з їхніх улюблених пісень і не сказати: «Ми маємо почистити свої зуби якнайкраще, поки звучить ця пісенька!».Завдяки цьому це не лише стане приємним ранковим і вечірнім ритуалом, а й привчить дітей чистити зуби по 2-3 хвилини.

Перевірка знань!

Перевірте свої знання за допомогою нашого тесту, присвяченого гігієні ротової порожнини. Тут ви також знайдете кілька цікавих фактів, якими зможете поділитися зі своїми клієнтами Glister™. Успіхів!

Запорука вашої осяйливої усмішки

Бренд glister має усе, що потрібно вам і вашій сім’ї, щоб зберегти свої зуби і ясна здоровими і впевнено усміхатись щодня. Лінійка glister включає такі продукти:

 1. Багатофункціональна фториста зубна паста – протидіє карієсу, позбувається зубного нальоту і є чемпіоном з ефективного видалення плям заради білосніжних і здорових зубів!

 2. Універсальна зубна щітка – суперзірка комфортного і якісного чищення зубів

 3. Зубна нитка – видаляє часточки їжі, водночас залишаючись дбайливою до ясен

 4. Концентрована рідина для полоскання ротової порожнини – освіжає подих і водночас видаляє зубний наліт

 5. Спрей-освіжувач ротової порожнини – маленький «помічник у кишені», який освіжить ваш подих будь-де і будь-коли

 6. Зубна паста для д ітей – багатофункціональна фториста зубна паста з приємним полуничним смаком, яка допомагає захищати і ефективно очищувати молочні зуби

 7. Зубна щітка для дітей – барвисті зубні щітки, які зручно тримати в руці, спеціально виготовлені для маленьких долоньок

Схожа інформація

Покажіть свою радість!

Краса та догляд за тілом

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію