Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Getty Images

Ази макіяжу: основи і коректори

Краса та догляд за тілом

Ключовий етап між доглядом за шкірою та нанесенням макіяжу

Ми вже не раз це казали і не втомлюємося повторювати знову: якщо бажаєте мати здорову осяйну шкіру, важливо дотримуватися процедури догляду , адаптованої до індивідуальних потреб вашої шкіри. Однак, щойно ви завершили свою щоденну процедуру догляду за шкірою, який етап наступний? Звичайно, ви наносите декоративну косметику!

Ось невеличке «золоте правило», про яке слід пам’ятати: нанесення основи під макіяж – це останній етап процедури догляду і перший перед нанесенням засобів декоративної косметики. Ваша основа під макіяж, на додаток до коректора, приховає подразнення і вирівняє колір обличчя, забезпечуючи бездоганне «полотно» для створення будь-якого образу-шедевру!

Що варто взяти до уваги, обираючи основу під макіяж

Підбираючи основу, надзвичайно важливо зважати на свій тип шкіри. Якщо у вас суха шкіра, намагайтесь користуватись основою, яка забезпечує гарне покриття плюс інтенсивне зволоження, щоб уникнути нерівного «плямистого» тону. Якщо у вас схильна до жирності шкіра, надайте перевагу стійкій основі з матовим або пудровим полиском. Завдяки цьому ви забудете про масний полиск на цілий день! Якщо ж у вас комбінована шкіра – дещо жирна у Т-зоні і дещо суха на щоках, – спробуйте стійку основу з легким покриттям, насиченість якого можна варіювати додатковими шарами.

Наш улюблений базовий макіяж

  1. ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ СС Крем для вирівнювання тону обличчя: коли ви наносите цей легкий крем після своєї звичайної процедури догляду, він візуально освітлює вашу шкіру і миттєво посилює її сяйво! Якщо ви нанесете лише CC крем, він забезпечить покриття від прозорого до помірного із напівматовим полиском. Натомість, якщо вам потрібне непрозоре покриття, після CC крему нанесіть основу під макіяж. Завдяки цьому основа не лише забезпечить вам променистий колір обличчя без переходів, а й триматиметься довше, адже CC крем зробить її стійкішою. А найкраща новина полягає у тому, що сонцезахисний фільтр SPF 50 захищає вашу шкіру від шкідливих УФ-променів – ідеально для літа!

  2. ARTISTRY YOUTH XTEND Тональний крем з ефектом ліфтингу для вирівнювання тону обличчя: щойно завершивши свою щоденну процедуру догляду, нанесіть цей засіб, який допоможе розгладити шкіру і зробити її більш пружною, миттєво надаючи їй помолоділого, сповненого барв життя вигляду. Сонцезахисний фільтр SPF 20 також має антивіковий ефект, адже захищає шкіру від денного світла, тоді як технологія ARTISTRY YOUTH XTEND з часом пом’якшить і зробить менш помітними як поверхневі, так і глибші зморшки.

    Порада: змішайте ARTISTRY STUDIO Bangkok Edition Мерехтливий гель для обличчя та тіла зі своєю основою під макіяж для приголомшливого іскристого ефекту.

  3. ARTISTRY EXACT FIT™ Коректор: кола під очима видають вашу втому або на щоці вискочив підступний прищик – нанесіть цей коректор від ARTISTRY, щоб зробити мінімально помітними дрібні дефекти шкіри. До того ж він стійкий і опірний до спеки і високої вологості.

    Порада: на ділянки обличчя, де часто трапляється почервоніння (наприклад, навколо крил носу), спробуйте наносити коректор зеленого відтінку з ARTISTRY STUDIO Tokyo Edition Палітри для коригування та тонування для обличчя – це допоможе нейтралізувати червоний тон. І насамкінець нанесіть основу з тієї ж палітри ARTISTRY STUDIO Tokyo Edition або знову ж таки скористайтесь ARTISTRY YOUTH XTEND Тональним кремом з ефектом ліфтингу для вирівнювання тону обличчя.

© iStockphoto

Секрети бездоганно рівного кольору

Коректори універсальні і здатні на значно більше, ніж просто приховувати недоліки шкіри. Ось лише кілька з наших улюблених прийомів, як досягти бажаного ефекту з Коректором ARTISTRY EXACT FIT:

  1. Щоб зробити менш помітними темні кола під очима, нанесіть під ними коректор у формі перевернутого трикутника. Гострий кінець трикутника має дивитися вниз і досягати щоки. Мірою розтушування коректора темні кола під очима поступово зникатимуть, а все обличчя набуде свіжого осяйного вигляду.

  2. Наносіть коректор на повіки як основу під тіні для повік. Ви одразу помітите, наскільки довше триматимуться ваші тіні.

  3. Увиразніть форму брів, окресливши їх по периметру коректором за допомогою плаского пензлика. Коли ви розтушуєте коректор для його непомітного переходу в основу під макіяж, ваші брови одразу набудуть яскравішого, вражаючого вигляду.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію