Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© iStockphoto

Догляд за шкірою у часи постійного миття рук

Краса та догляд за тілом

Від правильного вибору мила до догляду за руками перед сном – тут все, що вам потрібно знати, аби зберегти свої натруджені руки здоровими і щасливими.

Події останніх тижнів буквально перевернули наше життя, і здається, наші звички щодо особистої гігієни змінились за одну ніч. Фахівці дійшли згоди, що часте миття рук – упродовж мінімум 20 секунд або двічі проспіваного «Happy Birthday» – є ключовою умовою, як залишатися захищеним і здоровим. Та попри необхідність таких заходів, немає нічого дивного в тому, що настільки часте миття рук залишає їх у доволі сумному стані. Ось як засвідчити їм свою любов і турботу.

Охолоньте

Миття рук багато-багато разів на день та користування дезінфекційним засобом на додаток може бути нашою новою нормою життя, але ось кілька порад, як зробити цю нову звичку якомога м’якішою для рук – і при цьому не менш ефективною. Ключове правило: зважайте на температуру води. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) не вказувала, що руки обов’язково мити дуже гарячою водою, тож немає ніякої потреби обпікатись під час їх миття. Дуже висока температура збільшує кількість вологи, втраченої ліпідним шаром, що призводить до підвищеної чутливості, стягнутості шкіри, що тріскається, свербить і загалом виглядає нездоровою. Отже, знизьте температуру до комфортного рівня, і ваші руки будуть вам вдячні!

Будьте ніжними

Мило необхідне для належного очищення та ефективного видалення бруду, бактерій і вірусів, але надавайте перевагу м’яким формулам, особливо якщо ваша шкіра страждає на екзему чи псоріаз і легко запалюється. Користуйтеся милом без віддушок, що утворюють мінімум піни і, бажано, містять живильні, зволожувальні та заспокійливі складники, такі як алое вера.

Додайте вологи

Недолік частого миття рук полягає у стрімкому і суттєвому зменшенні кількості вологи у шкірі. Гаряча вода, мило і постійне витирання рушником здатні ушкодити захисний шар шкіри, провокуючи її запалення і надзвичайно ускладнюючи їй завдання утримати дорогоцінну вологу. Вимивши руки, м’яко промокніть їх паперовим рушником, доки вони не стануть повністю сухими (у жодному разі не тріть), а потім рясно нанесіть зволожувальний засіб. Обирайте крем зі складниками, відомими своєю властивістю утримувати вологу, на кшталт масла ши або гіалуронової кислоти, здатної утримувати воду у 1000 разів більше за власну вагу. Це справжній подарунок для пересушеної шкіри. І не забудьте подбати про шкіру між пальців, адже саме там найчастіше з’являються подразнення й тріщини. Гарна порада тримати маленький тюбик із кремом для рук поруч із дезінфектантом – так ви не забудете зволожувати руки одразу після дезінфекції.

Запровадьте ритуал догляду за руками перед сном

Вечірні ритуали розслаблення й заспокоєння як ніколи важливі зараз, коли ми звикаємо проводити стільки часу удома. Такі ритуали привносять у наш розпорядок відчуття звичності і тому розслабляють – дещо, чого всі ми наразі дуже потребуємо. Лежачи у ванні або під час вечірньої процедури догляду за шкірою, чому б не приділити додаткову увагу своїм рукам? Масажними рухами нанесіть на руки спеціальну маску для шкіри або, якщо у вас такої немає, скористайтеся зволожувальною або заспокійливою маскою для обличчя, щоб одержати аналогічний ефект. А знявши маску з рук, так само масажними рухами нанесіть олію для кутикули навколо нігтьової пластини, щоб пом’якшити там шкіру й позбутися задирок, перш ніж нанести фінальний шар густого зволожувального засобу та надягнути бавовняні рукавички на ніч. Уранці шкіра рук виглядатиме гладенькою, відпочилою і доглянутою.

Схожа інформація

День спа-процедур удома

ARTISTRY

Далі

Усе так просто!

Вітаміни та дієтичні добавки

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію