Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Amway

Новий спосіб подбати про тендітну ділянку навколо очей

Краса та догляд за тілом

Мішель Д’Альярд ділиться своїми враженнями від нової Насадки для догляду за шкірою навколо очей ARTISTRY™ Dermasonic Ultimate Eye і пояснює, як найкраще користуватися нею, щоб одержати оптимальний результат

Пам’ятаю, коли я дізналася про те, що ARTISTRY™ запускає прилад Dermasonic, я була в захваті! Прилади з використанням гальванічного струму вперше з’явились у професійній косметології ще на початку 1920-1930-х років, але тільки нещодавно ми одержали можливість користуватися ними у затишних домашніх умовах.

Прилад ARTISTRY Dermasonic є моїм однозначним фаворитом, і я вважаю його незамінним помічником у догляді за шкірою. Чому? Таке глибоке проникнення активних складників просто неможливо забезпечити у жоден інший спосіб.

Досягайте більшого зі своєю процедурою догляду

Наша шкіра має природний захисний бар’єр, який утримує до 90% косметичних засобів «на поверхні». Завдяки своїй потужній гальванічній насадці Прилад ARTISTRY Dermasonic нейтралізує цей бар’єр, аби активні складники, такі як кислоти, вітаміни, ліпосоми, ензими та стовбурові клітини могли з легкістю проникнути у глибші шари шкіри. Окрім цього, ультразвукова насадка Dermasonic, призначена для очищення шкіри, чудово видаляє бруд, шкірний жир і відмерлі клітини зсередини пор.

ARTISTRY Dermasonic Ultimate Eye Насадка для догляду за шкірою навколо очей

А тепер ми виводимо використання цих технологій на новий рівень з ARTISTRY Dermasonic Ultimate Eye Насадкою для догляду за шкірою навколо очей! Вона має всі характеристики приладу Dermasonic плюс кілька додаткових функцій, необхідних, щоб спеціально подбати про тендітну шкіру навколо очей на кількох рівнях:

  1. Гальванічний струм покращує проникнення у шкіру активних складників кремів для шкіри навкого очей ARTISTRY з живильним, зволожувальним і антивіковим ефектом.

  2. Гальванічний струм зазвичай не діє на креми, лише на сироватки і гелі. Однак насадка Dermasonic Ultimate Eye включає функцію термодогляду – технологію, яка сприяє абсорбції складників кремоподібних засобів. Завдяки цьому тендітна ділянка навколо очей завжди одержуватиме максимальну користь від засобів догляду.

  3. Шкіра навколо очей особливо тонка і чутлива, з мінімальною кількістю залоз і кров’яних судин. Посилення кровообігу є ключовою умовою, як зберегти цю ділянку молодою і свіжою. Насадка Dermasonic Ultimate Eye має функцію мікровібрації, яка м’яко стимулює шкіру, сприяючи кращому кровообігу.

Набір інструментів для створення шедевру краси

© iStockphoto

Колекція ARTISTRY пропонує вам розмаїття сироваток і кремів для очей з найдобірнішими складниками цільового призначення для догляду за вашою ділянкою навколо очей та обличчям загалом. Коли ви поєднаєте крем для шкіри навколо очей ARTISTRY з приладом Dermasonic Ultimate Eye, ви одержите потужний засіб персоналізованого догляду, який гарантовано покращить вигляд вашої шкіри і створить справжній шедевр краси.

Секрет сироваток

І нарешті, я хочу, щоб ви розглянули ще одну можливість. Я завжди наполягала на тому, що креми для обличчя призначені для обличчя, а ділянка навколо очей потребує окремих, спеціалізованих засобів. І це правда. Але коли йдеться про сироватки, у нас дещо більше свободи.

Персоналізовані сироватки Artistry Signature Select™ можна використовувати на ділянці навколо очей перед нанесенням крему для очей. Однак вам слід пам’ятати, що їх у жодному разі не можна наносити на повіки або надто близько до нижньої лінії вій.

У вас також є доступ до одного з найкращих засобів із вітаміном C на ринку: це ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Засіб для обличчя з вітаміном C і гіалуроновою кислотою. І хоча його не рекомендують використовувати безпосередньо навколо очей або на повіках, його можна наносити на ділянку з «гусячими лапками» (у зовнішніх кутиках очей) та уздовж мімічних зморщок.

Наносьте одну-дві краплини сироватки, м’яко поплескуючи кінчиками пальців під очима, поступово рухаючись від зовнішнього кутика очей до внутрішнього уздовж очниці або, як частіше кажуть, навколо «очного яблука», уникаючи потрапляння засобу в очі.

Схожа інформація

© Amway

Мішель Д’Альярд роз’яснює особливості користування сироватками

ARTISTRY

Далі

Корисні секрети для розвитку вашого бізнесу

Особистий догляд

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію