Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© iStockphoto

Як самостійно підстригтися вдома

Краса та догляд за тілом

Багато з нас беруть ножиці – і справу – у власні руки, вирішуючи підстригтися самостійно. Ось що варто знати, щоб зробити усе правильно.

Сьогодні більше, ніж будь-коли нам доводиться бути «майстрами на всі руки». Ми самі випікаємо свій хліб, навчаємося грі на музичних інструментах, розводимо домашні рослини, фарбуємо стіни і, звичайно, підстригаємо собі волосся.

Необхідність постригти себе самого, або й когось іншого, спочатку може лякати, але це не повинно вас зупиняти. Згідно з Google, кількість онлайн-запит «як підстригтись самому» зросла на 1379%; це означає, що зараз багато людей беруть справу у власні руки.

Тож якщо ви підстригаєте власне волосся чи вирішили довіритись комусь із близьких, ось що вам варто знати...

Використовуйте правильні інструменти

Хоча ви до них звикли, кухонні або манікюрні ножиці не підходять для підстригання волосся. Вони недостатньо гострі і не зможуть різати рівно. Щоб зробити усе як слід, замовте собі пару ножиць для підстригання волосся. Вам також знадобляться заколки-кліпси, щоб розділяти волосся на секції, та гребінець із частими дрібними зубцями, аби ви могли рівномірно натягувати кожне пасмо, перш ніж починати різати ножицями.

© iStockphoto

Завжди стрижіть тільки сухе волосся

Звичайно, здається, що стригти вологе волосся зручніше, але ви одержите значно кращий результат, якщо стригтимете по сухому. Це особливо стосується хвилястого або кучерявого волосся. Вологим ваше волосся не лише виглядає цілковито по-іншому, а і має відмінну структуру. У вологому стані кучері розправляються і переплутуються, а волосся виглядає дещо довшим, через що ви неправильно уявлятимете собі його довжину. Тому завжди стрижіть лише сухе волосся, аби вже у процесі бачити, яким буде кінцевий результат.

Опануйте техніку стрижки

Перукарі тренуються роками, відточуючи свою майстерність, тому скоригуйте свої очікування відповідно. Розділіть волосся на секції і закріпіть за допомогою заколок-кліпс, аби в кожен конкретний момент працювати лише з однією невеликою секцією. Відрізайте волосся потроху, аби, зауваживши помилку, швидко її виправити, і обов’язково стрижіться перед дзеркалом, а друге тримайте ззаду, щоб повсякчас бачити потилицю. Якщо ви мешкаєте не одні, періодично кличте близьку людину перевірити, чи ззаду все гаразд.

Товсті, прямо підрізані кінчики роблять стрижку громіздкою і не дуже красивою на вигляд. Найпростіший спосіб пом’якшити цей ефект і надати волоссю рухливої структури, це розвернути ножиці вертикально і робити невеликі надрізи знизу вгору, починаючи від кінчиків. Не перестарайтесь: невеличких зрізів тут і там буде достатньо, щоб одержати летючі, здорові на вигляд кінчики.

Якщо у вас довге волосся і ви хочете увиразнити різні шари стрижки, зачешіть волосся наперед і зберіть у хвіст над чолом. Підстрижіть самі лише кінчики, а потім розпустіть хвіст. Це надасть вашому волоссю ледь помітного ефекту градуювання.

Збережіть колір

Після тривалого карантину кольори і відтінки фарбованого волосся мають не найкращий вигляд, адже час, УФ-опромінення і навіть миття голови змінюють, висвітлюють їх. Раз на тиждень після миття голови шампунем наносіть на волосся маску, призначену для домашнього використання, таку як SATINIQUE Відновлювальна маска для волосся , аби повернути кольору насиченість. Ця маска містить у складі формули комплекс ENERJUVE плюс екстракт виноградних кісточок та олію насіння кукуйя, тому глибоко живить і кондиціонує волосся, відновлюючи його блиск і повертаючи насиченість потьмянілому кольору.

© iStockphoto

І не забудьте про укладку

Легко забути про останні штрихи, коли не плануєш виходити в люди так часто, як раніше, але продумана укладка, а також використання правильних засобів, які допоможуть волоссю почуватися здоровим і виглядати блискучим, допоможуть вам почуватися якнайкраще. Легкий серпанок SATINIQUE Лаку для завершення формування зачіски приборкає норовливі пасма і зафіксує кучері, тоді як пара крапель SATINIQUE Олії для волосся , нанесені по всій довжині аж до кінчиків, зроблять волосся слухнянішим.

Схожа інформація

День спа-процедур удома

ARTISTRY

Далі
© Shutterstock

Коротаємо час вдома без комп’ютера і смартфона

Життя у бізнесі

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію