Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події
© Getty Images

Любіть своє тіло, насолоджуйтесь неповторністю

Краса та догляд за тілом

Вшануйте свою неповторність із новою колекцією засобів догляду за тілом Artistry Signature Select™

Шкіра – це найбільший орган нашого тіла, який відіграє важливу роль у виконанні функцій організму. По суті, шкіра виконує роль бар’єра між вами і зовнішнім світом, зокрема такими якого факторами, як сонце, сезонні зміни та мікроорганізми. Однак чимало внутрішніх чинників також впливають на шкіру. Починаючи від кількості фізичних навантажень до спадковості, гормонального фону й кількості сальних залоз – шкіра кожного з нас неповторна. І якщо ваша шкіра стає занадто сухою або зазнає надмірного впливу хімікатів, вона більше не здатна як слід виконувати свої захисні бар’єрні функції. Так захистіть її за допомогою ваших улюблених засобів догляду за тілом. Зрештою, шкіра, в якій ми живемо, допомагає нам випромінювати бодіпозитив і впевненість у собі. Кожному з нас варто любити своє тіло та шанувати його унікальність!

Насолоджуйтесь неповторністю

© Alicia Lopez

Загалом існує приблизно п’ять різних типів шкіри: нормальна, суха, жирна, комбінована й чутлива. Напевно, ви вже чули про важливість догляду за шкірою обличчя відповідно до її типу. Але чи замислювалися ви над унікальністю шкіри свого тіла? Скажімо, шкіра на ліктях і п’ятах особливо щільна. Це означає, що вона потребує спеціальної уваги та персоналізованого догляду.

Кожне тіло – це неповторна історія та унікальна життєва подорож. Такими ж унікальними є і його потреби. А отже, тіло кожного з нас одержить користь від персоналізованого догляду за різними ділянками шкіри. Перший крок, як засвідчити своєму тілу належну турботу, – це полюбити його, усвідомити його потреби та віддати належне його особливостям. Другий крок – це знайти засоби догляду за тілом, персоналізовані для вас і ваших потреб, які при цьому відповідали б вашим етичним засадам і цінностям та легко інтегрувались у звичну щоденну процедуру догляду.

Щоб віддати належне індивідуальному досвіду в догляді за тілом кожного з нас, Amway з гордістю представляє нову колекцію Artistry Signature Select. Кожен продукт допомагає зосередитись на конкретних викликах і задовольнити особливі потреби, з якими ви стикаєтеся щодня. Освіжаючі бадьорі аромати піднімають настрій і тішать чуття, тоді як дієві формули ефективно доглядають шкіру, роблячи її променистою, більш пружною і підтягненою, глибоко очищеною, м’якішою та загалом здоровішою на вигляд. А найкращою новиною є те, що нові продукти можна з легкістю інтегрувати у вашу повсякденну процедуру догляду за тілом. Використані у поєднанні, вони вирішують різноманітні проблеми водночас.

Поділіться своїм досвідом користування засобами нової колекції Artistry Signature Select з хештеґами #CelebrateMyDifference #Artistry #MySignatureBody #SignatureSelect. Ми будемо раді почути про ваші улюблені засоби!

Результат 145 років наукових досліджень

Кожен продукт у складі колекції засобів догляду за тілом Artistry Signature Select містить принаймні один рослинний складник, одержаний від NUTRILITETM, який допомагає чинити опір несприятливим зовнішнім факторам на кшталт вільних радикалів. Методи екологічно чистого землеробства NUTRILITE уникають використання токсичних хімікатів та пестицидів, щоб забезпечити вам не лише природний вигляд здорової шкіри, а й спокій і впевненість у тому, що ви інвестуєте у безпечний для довкілля продукт. Поєднайте дослідження NUTRILITE із розробками у галузі здоров’я шкіри міжнародної команди наукових консультантів Artistry – і ви одержите засіб, який поєднує в собі найкраще з обох світів: персоналізований догляд для вас.

Читайте про п’ять персоналізованих косметичних засобів, щоб дізнатись, які з них максимально відповідають вашим індивідуальним потребам.

  1. Очищувальний гель для душу засіб для очищення шкіри з екстрактом цитрусових від NUTRILITE, чия формула зі збалансованим рівнем pH не подразнює шкіру і зміцнює її водний бар’єр, запобігаючи сухості та захищаючи від забруднення заради відчуття м’якої на дотик, ідеально чистої шкіри.

  2. Зволожувальний гель для тіла невагомо легкий зволожувальний засіб на основі олії примули вечірньої, екстракту квітів персика та екстракту зеленого чаю від NUTRILITE захищає шкіру від ушкодження вільними радикалами та забезпечує глибоке зволоження до 48 годин.

  3. Крем для тіла з освітлювальним ефектом екстракти вишні ацероли та насіння білої чіа від NUTRILITE у поєднанні з Комплексом для освітлення шкіри від Artistry™ відкривають погляду променисту, огорнену здоровим сяйвом шкіру.

  4. Лосьйон для тіла з ефектом підтягнення шкіри передова шовковисто ніжна формула лосьйону-сироватки на основі екстракту гранату з ферм NUTRILITE робить шкіру більш пружною на вигляд і щільнішою на дотик, водночас зменшуючи видимість целюліту.

  5. Відлущувальний скраб для тіла засіб-ексфоліант миттєвої дії на основі асаї, ефірних олій та екстракту чорної смородини від NUTRILITE полірує тьмяну, ушкоджену зовнішніми забрудниками поверхню шкіри, роблячи її гладенькою та надаючи здорового полиску.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію