Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Розкішний вигляд увесь день

ARTISTRY

Компактна пудра Exact Fit — саме те, що має бути у вашій косметичці!

Тільки уявіть, що ваша шкіра має бездоганний вигляд з ранку до вечора, незважаючи на втому, дощ чи спітніння після інтенсивних занять у спортзалі. Думаєте, це неможливо? Помиляєтесь. Пропонуємо вам нову Компактну пудру ARTISTRY EXACT FITTM від ARTISTRYTM, яка неодмінно має бути у вашій косметичці.

Макіяж, що змінює життя

ARTISTRY EXACT FIT — це вдосконалена компактна пудра, що підкреслює вашу природну красу, покращує тон шкіри й залишається майже непомітною протягом усього дня.

Завдяки чому компактна пудра ARTISTRY™ EXACT FIT™ тримається так довго? Відповідь криється у формулі: це унікальна суміш рідкісних амазонських мінералів, що контролює виділення шкірного жиру, запобігає появі жирного блиску, забезпечує шкірі оксамитну текстуру й захищає її від сонячних променів за допомогою сонцезахисного фільтру SPF 20. Вона непомітно накладається на шкіру і доповнює, а не покриває, ваш природний тон шкіри. Це можливо завдяки поєднанню таїтянських перлів та оптичних часточок. Підходить для всіх типів шкіри, навіть для чутливої.

Миттєве створення бездоганного образу

«ARTISTRY EXACT FIT Компактна пудра забезпечує бездоганний результат після нанесення тонкого шару на шкіру. Ви бачите свою шкіру, а не макіяж на ній!» — зазначає міжнародний візажист ARTISTRY Рік Ді Чекка. Ця колекція з восьми відтінків підходить різним тонам шкіри, оскільки розроблена для задоволення потреб широкого кола споживачів. Колекція поділена на категорії «cтупінь насиченості» та «напівтон», щоб ви легко дібрали відтінок, який підходить саме вам!

«Відмінно збалансована формула ARTISTRY EXACT FIT відтворює найкращий можливий вигляд вашої шкіри, тож у результаті ви бачите саму себе, тільки значно кращою, — каже Рік. — Щойно ви нанесете бездоганну основу під макіяж, можете додавати більш насичені барви».

Престижна упаковка

Компактна пудра ARTISTRY EXACT FIT продається в блискучому золотистому футлярі та вкомплектована двосторонньою губкою-аплікатором: одна сторона аплікатора має губчасте покриття, а інша — оксамитне, завдяки чому щоразу забезпечується бездоганне нанесення косметичного засобу.

Ваш комплект декоративної косметики

Скористайтеся перевагами ідеального комплекту декоративної косметики: Отримайте 10% знижки*, замовивши ARTISTRY™ EXACT FIT™ Футляр для компактної пудри разом з ARTISTRY™ EXACT FIT™ Вкладкою для компактної пудри!*Кількість балів PV/BV буде зменшено відповідно. Про умови пропозиції дізнавайтеся на сайті www.amway.ua.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію