Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Разом ефективніше

ARTISTRY

Досягайте кращих результатів, поєднуючи найкращі засоби ARTISTRY.

У це важко повірити, але минув цілий рік відтоді, як ми випустили лінійку засобів для боротьби з ознаками старіння!

Випуск продукції ARTISTRY YOUTH XTEND™ рік тому став першим етапом трансформації всієї колекції засобів ARTISTRY для догляду за шкірою. Ніколи раніше я не працювала з лінійкою засобів для догляду за шкірою, яка б мала такі передові інгредієнти та приносила помітні результати. Завдяки цій продукції моя шкіра виглядає краще, ніж будь-коли раніше, а я ж знаю все про догляд за шкірою!

ARTISTRY YOUTH XTEND™ Комплексна система — це оптимальне поєднання засобів, що забезпечує найкращий результат. ARTISTRY™ YOUTH XTEND Концентрована сироватка з ефектом відновлення шкіри — це єдиний концентрований ефективний засіб, який можна використовувати для будь-якого типу шкіри, щоб вона виглядала молодшою.

Універсальний комплекс для догляду за шкірою

ARTISTRY YOUTH XTEND™ можуть використовувати жінки та чоловіки різного віку з усіма типами шкіри. Почніть використовувати їх зараз, і ваша шкіра довше виглядатиме молодою та бездоганною!

Ця продукція стала невід’ємною частиною засобів для догляду за шкірою, яку я використовую щодня. І я розкажу вам, як саме. ARTISTRY™ YOUTH XTEND Збагачувальний крем для шкіри навколо очей став основним засобом, який я використовую для шкіри навколо очей. Він ідеально підходить для молодої шкіри. Водночас він надзвичайно ефективний для більш «досвідченої» шкіри! У дорогу я завжди беру із собою маленький флакон із ARTISTRY™ YOUTH XTEND Захисним лосьйоном, який протягом дня час від часу наношу на шкіру — навіть поверх макіяжу. Ось мій маленький секрет: я наношу ARTISTRY™ YOUTH XTEND Концентровану сироватку з ефектом відновлення шкіри та Збагачувальний крем або лосьйон, а потім на вісім хвилин ARTISTRYTM INTENSIVE SKINCARE Полірувальний засіб інтенсивної дії. І так два рази на тиждень протягом шести тижнів.

Перехресний продаж косметичних засобів

Ось секрет, яким я хочу з вами поділитися: засоби ARTISTRY™ INTENSIVE SKINCARE можна використовувати разом із ARTISTRY™ YOUTH XTEND, щоб забезпечити свіжий і молодший вигляд шкіри, на якій пори не будуть помітні. Обов’язково розкажіть про це клієнтам.

Ці засоби можна поєднувати в такій послідовності:

  1. спочатку очистьте шкіру ARTISTRY™ YOUTH XTEND Пінкою для вмивання обличчя з ефектом живлення шкіри;

  2. потім протріть шкіру ARTISTRY™ YOUTH XTEND Лосьйоном з ефектом пом’якшення шкіри;

  3. нанесіть ARTISTRY™ YOUTH XTEND Збагачувальний крем для шкіри навколо очей;


  4. потурбуйтеся про зменшення пор за допомогою ARTISTRY™ INTENSIVE SKINCARE Полірувального засобу інтенсивної дії;

  5. обробіть шкіру ARTISTRY YOUTH XTEND Концентрованою сироваткою з ефектом відновлення шкіри;

  6. для зволоження нанесіть ARTISTRY YOUTH XTEND Зволожувач;

  7. для завершення процедури нанесіть ARTISTRY YOUTH XTEND Тональний крем з ефектом ліфтингу для вирівнювання тону шкіри.

Ідеальне поєднання

ARTISTRY YOUTH XTEND™ і ARTISTRY™ INTENSIVE SKINCARE — це ідеальне поєднання засобів для догляду за шкірою. Використовуйте ARTISTRY YOUTH XTEND Концентровану сироватку з ефектом відновлення шкіри разом з ARTISTRY™ INTENSIVE SKINCARE Полірувальним засобом інтенсивної дії. Полірувальний засіб інтенсивної дії пом’якшує та вирівнює поверхню шкіри, у той час як продукція ARTISTRY YOUTH XTEND™ впливає на глибші шари шкіри та надає їй молодшого вигляду! Полірувальний засіб інтенсивної дії забезпечує рівну гладеньку текстуру шкіри та зменшує розмір пор. У поєднанні з ARTISTRY YOUTH XTEND Концентрованою сироваткою з ефектом відновлення шкіри його можна використовувати для будь-якого типу шкіри та отримувати надзвичайні результати!


Мішель Д’Альярд

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію