Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Колір небесної блакиті

ARTISTRY

Весняні пейзажі й блакитні небеса надихнули нас на створення колекції для макіяжу Indigo Skies.

Весняні пейзажі й блакитні небеса надихнули нас на створення колекції для макіяжу Indigo Skies. З приходом весни з’явиться безліч нових дивовижних трендів у макіяжі, що радуватимуть око.

Де ще шукати натхнення для макіяжу, як не у весняному небі, коли нарешті розвіються зимові хмари? Цієї весни скористайтеся відтінками блакитного, щоб створити свіжий і м’який образ.

Дотягнутися до неба

Колекція ARTISTRYTM Indigo Skies робить акцент на блакитних і рожевих відтінках, які допоможуть створити кокетливий образ, додавши вам спокусливого шарму та свіжості.

Звичайно, ніжно-блакитний може створити чудовий образ і сам по собі, однак рожевий колір металічного відтінку додасть йому шовковистої довершеності. Додайте виразності своїм очам з ARTISTRY Indigo Skies Eye Crayon Trio й тушшю ARTISTRY SIGNATURE EYES™ Eyes Mascara INDIGO.

Весняна спокуса

Довершіть свій образ за допомогою Sandstone, Pink Quartz чи Coral Sunshine — кольорів, на створення яких надихнула сама природа. Автори Amway ARTISTRY розробили ці губні помади спеціально для весняного сезону. Незгасаючою альтернативою є ARTISTRY Блиск для губ Precious Pink, який надасть вашим губам чуттєвого рожевого відтінку.

Навіть із такими весняними поєднаннями в макіяжі від ARTISTRY TM ніколи не зайве скористатися порадами експерта. Друковане видання журналу Amagram № 2, на сторінках якого спеціаліст із макіяжу Amway Рік Ді Чекка розповідає, як створити ідеальний весняний образ .

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію