Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Відновлення шкіри після зими

ARTISTRY

Після довгих зимових місяців поверніть своїй шкірі ніжність за допомогою відновлювальних засобів ARTISTRY.

Холод, вітер, різкі зміни температури та сухе й гаряче повітря в приміщеннях — всі ці фактори виснажують шкіру взимку. Після закінчення зими саме час увімкнути режим відновлення шкіри й струснути з неї зимову меланхолію.

Оживіть свою шкіру, скориставшись колекціями засобів по догляду за шкірою від ARTISTRYTM.

Рішення для всіх типів шкіри

Щоденне зволоження просто необхідне як вдень, так і вночі. Залежно від основних потреб вашої шкіри ARTISTRY пропонує вам обрати одну із двох інноваційних колекцій по догляду за шкірою.

Якщо вас турбують тонкі й дрібні або глибокі зморшки, вам підійде ARTISTRY YOUTH XTEND TM. Ця антивікова програма допомагає перепрограмувати шкіру, щоб сповільнити появу ознак старіння. ARTISTRY YOUTH XTEND Захисний крем (для нормальної та сухої шкіри) і ARTISTRY YOUTH XTEND Захисний лосьйон (для нормальної та жирної шкіри) призначені для денного використання та захищають шкіру від ультрафіолетових променів і шкідливого впливу вільних радикалів. ARTISTRY YOUTH XTEND Збагачувальний крем і ARTISTRY YOUTH XTEND Збагачувальний лосьйон живлять і збагачують шкіру вночі, коли тіло відпочиває. Окрім антивікового ефекту, зволожувальні засоби ARTISTRY YOUTH XTEND інтенсивно насичують вологою шкіру протягом усього дня та ночі.

Якщо вас турбує нерівний тон шкіри та пігментація, скористайтеся ARTISTRY IDEAL RADIANCETM. Після застосування висококонцентрованої ARTISTRY IDEAL RADIANCE Зволожувальної есенції з освітлювальним ефектом у поєднанні з ARTISTRY IDEAL RADIANCE Зволожувальним кремом з освітлювальним та поживним ефектами (вдень і вночі) ваша шкіра стане помітно світлішою. Збагачений корисними складниками, цей крем інтенсивно насичує шкіру вологою та допомагає відновити її природний водно-ліпідний бар’єр. Шкіра стає більш сяючою, а її тон вирівнюється. Крім того, він запобігає зневодненню шкіри вночі.

Тривалий ефект

Для ще більшого зволоження ARTISTRY essentials пропонує три продукти. Кілька крапель зволожувальної олії ARTISTRY essentials Зволожувальний засіб для обличчя дозволять надовго підвищити рівень зволоженості шкіри. Нанесіть її на шкіру та закріпіть за допомогою зволожувального крему. ARTISTRY essentials Заспокійливий крем ефективно зволожує шкіру, яка під дією жорстких погодних умов узимку стала дуже чутливою.

Під кінець дня порадуйте свою шкіру, нанісши ARTISTRY essentials Інтенсивну зволожувальну маску, яка дозволяє досягнути зволожувального ефекту маски для обличчя зі спа-салону в домашніх умовах.

На завершення зволожувальних процедур подбайте про свої губи за допомогою ARTISTRY SIGNATURE COLORTM Прозорої губної помади.

Порадуйте свою шкіру після зими!

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію