Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Наносьте макіяж професійно

ARTISTRY

Створіть ідеальний образ завдяки маленьким хитрощам від професійних візажистів.

Правильний підбір макіяжу може бути складним завданням навіть для найдосвідченіших візажистів. Індивідуальність — це найважливіше у виборі кольорів, способів нанесення та засобів, оскільки не існує двох ідентичних людей. Візажист ARTISTRYTM ділиться професійними секретами, на що звернути увагу, щоб вибрати правильну декоративну косметику. Дотримуйтесь цих порад, щоб створити ідеальний образ, незалежно від настрою чи події.

Рум’янець

Рум’яна підкреслюють вилиці, додають виразності, але для кожної форми обличчя їх потрібно наносити по-різному. Якщо форма вашого обличчя:

  1. 1) видовжена — знайдіть вилиці пальцями та нанесіть рум’яна на них, розтушовуючи в напрямку скронь. Це візуально додасть ширини й зменшить видовженість обличчя

  2. 2) кругла — втягніть щоки й кутовим рухом нанесіть рум’яна під вилиці, розтушуйте в напрямку скронь, щоб візуально видовжити обличчя

  3. 3) квадратна — пом’якшити лінію підборіддя можна, якщо нанести рум’яна лінійним рухом від носа в напрямку до вух

  4. 4) овальна — нанесіть рум’яна на вилиці й розтушуйте щіточкою для максимальної виразності

  5. 5) у формі серця — гостре підборіддя можна пом’якшити нанесенням рум’ян на зовнішній кут вилиць, від вуха до частини вилиці під зовнішнім кутом ока.


Чарівний погляд

Для вражаючого ефекту обирайте відтінок, що контрастує з кольором очей.

  1. 1) Блакитні: холодні блакитні очі найкраще підкреслити теплими або золотистими тонами, наприклад ARTISTRY Тінями для повік — Silk

  2. 2) Зелені: пурпурові тіні з відтінками жовтого чудово пасують до зелених очей. Спробуйте ARTISTRY Тіні для повік — Eclipse

  3. 3) Карі: майже всі кольори пасують до карих очей, для виразності спробуйте темно-синій, як-от ARTISTRY Тіні для повік — Capri.


Привабливі губи

Обирайте відтінок, подібний до вашого природного кольору губ. Завжди підкреслюйте тільки губи або очі, вибирайте неяскравий відтінок помади, якщо увиразнюєте очі й навпаки. До того ж, звертайте увагу на форму губ. Якщо у вас:

  1. 1) повні губи — ви можете користуватися світлими, темними, матовими або перламутровими відтінками. Щоб підкреслити губи, спробуйте ARTISTRY SIGNATURE COLOR Губну помаду — Daring Red.

  2. 2) тонкі губи — найкраще пасують світлі й середні відтінки. Блиск для губ має стати вашим найкращим другом. Нанесіть ARTISTRY Блиск для губ на середину верхньої та нижньої губ, щоб створити ефект повних губ.Ідеальний образ для вас

Завдяки цим маленьким хитрощам і практиці ви зможете навчитися наносити ідеальний макіяж, що виглядає як професійний. Отримуйте натхнення від візажистів ARTISTRY та перегляньте нижче наш асортимент продукції ARTISTRY, що допоможе вам на шляху до ідеального образу, створеного саме для вас.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію