Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Збережіть молодість шкіри

ARTISTRY

Цього літа забезпечте своїй шкірі надійний захист у місті й на пляжі.

Звичайно, влітку приємно проводити час на сонці, але це не завжди безпечно. Спекотний сезон може негативно вплинути на стан шкіри, тому важливо захищати та зволожувати її. Мішель Д’Альярд, провідний інструктор із застосування засобів ARTISTRYTM для догляду за шкірою, пропонує декілька важливих порад, які допоможуть вам підтримувати сяючий вигляд.

Створіть захисний бар’єр

«Якщо після перебування на спеці з високим рівнем вологості повітря потрапити до прохолодного кондиціонованого приміщення, така різка зміна кліматичних умов може зашкодити шкірі», — каже Мішель.

«Щоб зберегти гарний стан шкіри, необхідно постійно зволожувати її», — пояснює вона. «Належне зволоження створює необхідний захисний бар’єр, і волога залишається в глибших шарах шкіри».

Продукти для догляду за шкірою від NUTRILITETM, ARTISTRYTM essentials містять рослинні компоненти, отримані з органічних ферм. Вони розроблялися як збалансоване рішення для всіх типів шкіри та розраховані на молодих жінок. Щоб шкіра довше виглядала молодою, Мішель рекомендує почати доглядати за нею ще в юному віці.

«Навіть якщо вам лише вісімнадцять, — каже вона, — належний догляд за шкірою забезпечить захист від шкідливого впливу довкілля та допоможе мінімізувати ознаки раннього старіння».

1. ARTISTRY essentials Міні-система для зволоження шкіри. 2. ARTISTRY essentials Міні-система для підтримання балансу шкіри.

Забезпечте шкірі живлення й піклування

ARTISTRY essentials Міні-система — досконале рішення для тих, хто багато подорожує. Вона допоможе вам підтримувати шкіру зволоженою та сяючою, де б ви не були. Міні-система, як і система стандартного розміру, включає Колекцію для зволоження шкіри (1), призначену для порятунку сухої шкіри, і Колекцію для підтримання балансу шкіри (2), засоби якої поглинають шкірне сало та підтримують баланс жирної шкіри.

До формули засобів ARTISTRY входять особливі інгредієнти, як-от іспанська шавлія та зелена барбадоська вишня, що живлять і підтримують баланс шкіри, індійська опунція, яка забезпечує необхідне зволоження для всіх типів шкіри, і чорний бамбук, що запобігає її почервонінню й подразненню.

До формули засобів ARTISTRY входять особливі інгредієнти, як-от іспанська шавлія та зелена барбадоська вишня, що живлять і підтримують баланс шкіри, індійська опунція, яка забезпечує необхідне зволоження для всіх типів шкіри, і чорний бамбук, що запобігає її почервонінню й подразненню.


Обидві колекції містять засіб для очищення, тонік і лосьйон із сонцезахисним фільтром SPF 15 у дорожньому міні-форматі, тож вони не займуть багато місця у вашій валізі від час авіаперельоту. Засіб для очищення ефективно знімає макіяж і забруднення, а тонік нормалізує стан шкіри та заряджає її енергією, підсилюючи ефект зволоження. І, нарешті, лосьйон із сонцезахисним фільтром SPF 15 утримує шкіру зволоженою протягом 4–6 годин. Ще один зволожуючий засіб, який можна нанести після очищення й використання тоніка, — це ARTISTRY essentials Заспокійливий крем, що знімає подразнення шкіри.

Для додаткового догляду застосовуйте ARTISTRY essentials Інтенсивну зволожувальну маску, яка допомагає відновити природний бар’єр і запобігти зневодненню шкіри, а також створює відчуття прохолоди. Щоб захиститися від ультрафіолетових променів, не забудьте нанести на шкіру ARTISTRY Багатофакторний захист із сонцезахисним фільтром SPF 30.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію