Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Зневоднена та суха шкіра — не те саме

ARTISTRY

Навіть жирна шкіра потребує зволоження. Дізнайтеся, у чому відмінність між зневодненою та сухою шкірою, і підтримуйте водний баланс.

Чи знаєте ви, чим зневоднена шкіра відрізняється від сухої?

Усе, що позбавляє шкіру вологи, сприяє її зневодненню незалежно від типу. Основними причинами зневоднення влітку є перебування на сонці, вживання недостатньої кількості води під час активного відпочинку та тривале перебування в приміщенні, де працює кондиціонер.

«Оскільки шкіра є головним захистом людини від чинників навколишнього середовища (сонця, вітру, тепла або холоду), — вона оберігає не лише себе, а й усе тіло», — пояснює Мішель Д’Альярд, провідний спеціаліст із догляду за шкірою із застосуванням засобів ARTISTRY.

Ми поспілкувалися з Мішель, щоб дізнатися більше.

Чим відрізняється зневоднена шкіра від сухої?
Зневоднення — це стан шкіри, спричинений зовнішніми факторами, як-от впливом довкілля, прийомом певних ліків або стресом. Це нестача в шкірі вологи, а не жиру. Зневоднитися може будь-яка шкіра.

Суха шкіра — це тип шкіри, якій бракує природних ліпідів або жирів. Ця нестача обумовлена генетично. Її можна дещо компенсувати, але змінити неможливо.

Тобто можна мати жирну або комбіновану шкіру, яка водночас є зневодненою?
Саме так. Комбінована шкіра — це тип шкіри, на яку також впливають зовнішні чинники, що викликають зневоднення.

Як можна перевірити, чи є моя шкіра зневодненою або сухою?
Трохи натисніть на лінію підборіддя, рухаючи поверхню шкіри вгору. Якщо шкіра здається схожою на тканину, вона зневоднена.

Як вирішувати проблеми шкіри

Суха шкіра
Використовуйте зволожуючі інгредієнти, як-от зволожувачі, природні олії, жирні омега-кислоти та кераміди. Це якщо коротко. Ці інгредієнти є в більшості зволожуючих засобів ARTISTRY.

Зневоднена шкіра, зокрема жирна
Люди, які мають жирну шкіру, часто намагаються позбутися жирності шляхом надмірного очищення та зловживання ексфоліантами. Але такий догляд насправді може призвести до зневоднення та змусити шкіру виробляти ще більше жиру. Користуйтеся засобами для зволоження, створеними для вашого типу шкіри (сухої, комбінованої або жирної), і пийте багато води. Не пропустіть новинки наступного місяця, які допоможуть вам піклуватися про зневоднену шкіру!

Засмагла шкіра
«Загар підсмажує верхні шари шкіри подібно до того, як це відбувається зі шкірою на шматку смаженої курки», — каже Мішель. Загоріла шкіра потребує максимального та постійного зволоження. Протягом дня час від часу користуйтеся зволожуючою сироваткою, а ввечері додайте до вашого нічного засобу для зволоження декілька крапель ARTISTRY essentials Moisture Plus. Не забудьте старанно й часто наносити лосьйон із сонцезахисним фільтром, коли наступного разу перебуватимете на сонці.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію