Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Колекція ARTISTRY HYDRA-V

ARTISTRY

Представляємо останні новинки лінійки ARTISTRY для догляду за шкірою — засоби для максимального зволоження.

Чудові новини! Цього місяця AmwayTM запускає нову лінійку продуктів для догляду за шкірою ARTISTRYTM ARTISTRY HYDRA-VTM . Це засоби преміум-класу для зволоження та підтримання водного балансу, завдяки яким ваша шкіра стане м’якою, свіжою та еластичною.

Акцент на природному зволоженні

Зволоження надзвичайно важливе для відновлення життєвої енергії шкіри. Щоб подолати проблему зневоднення, науковці ARTISTRY створили комбінацію компонентів, що гарантують зволоження найглибших шарів шкіри.

Нова лінійка продуктів ARTISTRY Hydra-V:

1. ARTISTRY HYDRA-V Освіжаюча пінка для вмивання обличчя
2. ARTISTRY HYDRA-V Освіжаючий тонік для шкіри обличчя
3. ARTISTRY HYDRA-V Живильна концентрована сироватка для шкіри обличчя
4. ARTISTRY HYDRA-V Освіжаючий гель для шкіри обличчя
5. ARTISTRY HYDRA-V Збагачувальний гель-крем для шкіри обличчя
6. ARTISTRY HYDRA-V Крем для відновлення рівня зволоженості шкіри
7. ARTISTRY HYDRA-V Освіжаючий гель-крем для шкіри навколо очей.


8. ARTISTRY HYDRA-V Комплексна система для жирної та комбінованої шкіри.


Як ми вже знаємо, зневоднення загрожує шкірі будь-якого типу, навіть жирній . Тому в колекції ARTISTRY HYDRA-V представлено три комплексні системи: для жирної та комбінованої шкіри, для всіх типів шкіри та для сухої шкіри.

Кожна з них передбачає три етапи зволоження шкіри:

 1. Насичення шкіри вологою.

 2. Підтримання водного балансу.

 3. Фіксація зволоження.

Користуйтеся порадами експертів


Мішель Д’Альярд, спеціаліст із догляду за шкірою із застосуванням засобів ARTISTRY

Мішель Д’Альярд, провідний викладач основ здоров’я шкіри та знавець серії ARTISTRY, рекомендує використовувати невелику кількість засобу для очищення (розміром із монетку), а всі інші продукти наносити тонким шаром на обличчя, шию та зону декольте.
Минулого місяця Мішель пояснила, у чому полягає відмінність між сухою та зневодненою шкірою . Ми поставили їй ще кілька запитань стосовно належного зволоження шкіри.


Навіщо наносити засоби ARTISTRY HYDRA-V на шию та зону декольте?

«Шия та зона декольте невіддільні від обличчя. Шкіра на цих ділянках ніжна та піддається тим самим зовнішнім впливам, що й обличчя. Отже й догляд за нею має бути аналогічним».


9. ARTISTRY HYDRA-V Комплексна система для всіх типів шкіри


Як шкіра змінюється з віком?

«Зменшується швидкість оновлення клітин, їх енергія, кількість природних ліпідів і жиру. Запаси колагену й еластину також вичерпуються. Унаслідок цього знижується зволоженість і пружність шкіри, зменшується кількість молодих клітин у її поверхневому шарі, а згодом з’являються дрібні та глибокі зморшки».


Чому важливо доглядати за шкірою змолоду?

«Простіше піклуватися про те, що маєш, ніж намагатися відновити втрачене. Що раніше шкіра починає отримувати належний догляд, то довше вона зберігає ознаки молодості».10. ARTISTRY HYDRA-V Комплексна система для сухої шкіри


Хочете дізнатися більше про колекцію ARTISTRY HYDRA-V та навчитися продавати її своїм клієнтам? Ознайомтеся з описом спеціального навчального курсу Академії Amway з продажу продукції ARTISTRY HYDRA-V .

 • 240p
 • 360p
 • 480p
 • 720p
 • 240p
 • 360p
 • 480p
 • 720p

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію