Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Підвищте запаси вологи вашої шкіри

ARTISTRY

Лінійка продуктів для догляду за шкірою ARTISTRY пропонує засоби для всіх типів шкіри.

Літо позаду, проте піклуватися про зволоження шкіри важливо в будь-яку пору року. Пам’ятайте: не тільки сонце шкідливе для шкіри, а й різноманітні негативні впливи довкілля та міського життя, як-от погода, кондиціонування повітря, опалення тощо. Саме тому як жінки, так і чоловіки будь-якого віку повинні щодня зволожувати шкіру вранці та ввечері.

Існує багато засобів для підтримання здорового вигляду й еластичності шкіри. Торгова марка ARTISTRYTM пропонує широкий асортимент зволожуючих засобів, що діють на різних рівнях.

Мішель Д’Альярд, провідний експерт ARTISTRY з догляду за шкірою, докладніше розповідає про кожен тип зволожувачів, які ви можете обрати для своєї шкіри та порекомендувати клієнтам.

Відкрийте для себе новий рівень зволоження шкіри

Тоді як сухій шкірі не вистачає природних ліпідів або жирів, зневоднення виникає внаслідок нестачі вологи в шкірі, спричиненої зовнішніми факторами, наприклад, дією навколишнього середовища та стресом. Зневоднення може спостерігатися за будь-якого типу шкіри.

Лінійка продуктів із догляду за шкірою ARTISTRY essentials пропонує засоби для зволоження для різних типів шкіри — від нормальної й сухої до комбінованої та жирної. Їх спеціальна формула дозволяє зберігати потрібний рівень вологи в шкірі за будь-яких умов.

Колекція ARTISTRY HYDRA-V™ пропонує три спеціальних зволожувачі для всіх типів шкіри з різною текстурою. Щоб полегшити клієнту вибір зволожувача, лінійка продуктів ARTISTRY HYDRA-V™ використовує спеціальну систему позначення у вигляді краплин: що більше краплин, тим вищий рівень зволоження. Зволоження є важливим фактором для збереження м’якої, гладенької й еластичної шкіри. Завдяки цим засобам можна доповнити природне зволоження, утримувати водний баланс і зберігати еластичність шкіри, щоб вона сяяла здоров’ям, життєвою силою та природною красою.


КОЛЕКЦІЯ ARTISTRY HYDRA-V

 1. Для жирної та комбінованої шкіри: ARTISTRY HYDRA-V Освіжаючий гель для шкіри обличчя. Це прозорий легкий гель, який забезпечує тривале зволоження шкіри та надає їй миттєве відчуття прохолоди.

 2. Для всіх типів шкіри: ARTISTRY HYDRA-V Збагачувальний гель-крем для шкіри. Уже після першого застосування цього гель-крему, що за своєю текстурою нагадує прозорі вершки, ваша шкіра відчуватиме свіжість і тривале зволоження.

 3. Суха шкіра: ARTISTRY HYDRA-V Крем для відновлення рівня зволоженості шкіри. Цей насичений і водночас легкий крем заспокоює суху шкіру й робить її м’якою та шовковистою.

Ваша шкіра виглядає молодшою

Засоби лінії ARTISTRY YOUTH XTEND™ зберігають молодість і запобігають передчасному старінню шкіри. Вони містять два унікальні компоненти, які утримують вологу всередині та підвищують еластичність шкіри. Це Life Sirt (гідралізований екстракт листя мирта) і пептидний комплекс Micro X6 Peptide (шість амінокислот, які сприяють утворенню колагену).


Колекція ARTISTRY YOUTH XTEND

1. Лосьйони для комбінованої та жирної шкіри 2. Креми для нормальної та сухої шкіри

 1. Для використання вдень: Захисний крем (для нормальної та сухої шкіри) або Захисний лосьйон ((для комбінованої та жирної шкіри), що містять екстракт плодів африканського баобаба. Вони зволожують шкіру, щоб підтримувати її водний баланс увесь день, і запобігають утворенню зморщок.

 2. Для використання ввечері: Збагачувальний крем (для нормальної та сухої шкіри) або Захисний лосьйон (для комбінованої та жирної шкіри). Ці засоби поповнюють рівень вологи вашої шкіри під час сну.


Шкіра, що виглядає на 15 років молодшою

ARTISTRYTM Crеme LuXury містить кардіоліпін, один із найдорожчих компонентів, що використовується в наших засобах для догляду за шкірою. Завдяки ньому шкіра стає ще більш еластичною та гладкою, а зморшки — менш помітними.


ARTISTRY Creme LuXury:

 1. Використовує останні досягнення науки й технологій, завдяки чому шкіра виглядає на 15 років молодшою.

 2. Діє на причину старіння завдяки унікальному чотириетапному підходу CellEffect.

 3. Кардіоліпін зміцнює мембранні стінки клітин і утримує вологу всередині шкіри.

Сяюча, чиста й рівнотонна шкіра

ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ Зволожуючий крем з освітлюючим та поживним ефектами, для всіх типів шкіри — найкращий засіб для ідеального кольору шкіри. Спеціальні компоненти дозволяють усунути гіперпігментацію, надають шкірі додаткового відблиску та зволоження.


ARTISTRY IDEAL RADIANCE:

 1. Удень: швидко підвищує рівень вологи в шкірі й робить її сяючою та променистою.

 2. Уночі: запобігає зневодненню, щоб уранці ваша шкіра виглядала свіжою.

 3. Провідні 3D-технології заспокоюють і зволожують шкіру, коли потрібно.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію