Вибране (0) 0 Вибране

У Вибраному поки нічого немає

Дякуємо! Спиcok пokупok було перенесено у магазин.

Новини та події

Створіть ідеальний макіяж

ARTISTRY

Для чого б ви не використовували нові пудри ARTISTRY — для роботи або вечірки — вони чудово доповнять ваш макіяж.

Незалежно від того, який образ ви хочете створити — свіжий і легкий денний або вишуканий та чуттєвий вечірній — один елемент залишається основним. Саме від нього залежить стійкість вашого макіяжу.

Щоб макіяж гарно виглядав протягом усього дня, потрібно користуватися якісною основою. Amway з гордістю представляє новий ARTISTRY EXACT FITTM Зволожувальний бальзам з ефектом тонування шкіри. Поєднуючи в собі основу під макіяж, пудру та зволожувальний крем, цей засіб приховує пори й почервоніння, щоб надати обличчю бездоганного тону. Завдяки кремовому компоненту ви можете робити фото будь-коли, адже він зменшує видимість недоліків, які легко фіксуються камерами останніх моделей з високою роздільною здатністю або зі спалахами.

Але справа не лише в основі. Після основи під макіяж потрібно наносити крем-пудру, наприклад, ARTISTRY EXACT FIT Бездоганну розсипчасту пудру із сонцезахисним фільтром або будь-яку нашу рідку основу під макіяж. А наостанок макіяж, який ви так ретельно робили, варто закріпити за допомогою правильного типу пудри. Представляємо дві нові пудри Amway!

Спробуйте ARTISTRY Бездоганну розсипчасту пудру, щоб надати шкірі рівномірного та природного тону, завдяки якому вона чудово виглядатиме. Цю розсипчасту пудру можна використовувати окремо або після нанесення макіяжу, щоб довершити ваш чудовий образ і зберегти його якомога довше в будь-яких умовах. Пудра продається з м’якою губкою для легкого нанесення.


За допомогою ARTISTRY EXACT FIT Прозорої компактної пудри можна створити виразніший і яскравіший образ. Нанесіть цю розкішну шовковисту пудру як останній штрих, щоб усунути зайвий блиск і зберегти свій макіяж якомога довше. Вона не осипається й стане в нагоді, якщо потрібно підправити макіяж протягом дня.

ARTISTRY EXACT FIT Прозора компактна пудра

ARTISTRY EXACT FIT Бездоганна розсипчаста пудра

ARTISTRY EXACT FIT Компактна пудра

Довершений і доглянутий вигляд. Усуває зайвий блиск будь-коли і будь-де.

Природний і яскравий тон, якщо просто нанести на шкіру, або чудова основа для тривалого макіяжу.

У спеку, дощ або активний день ваш макіяж надійно триматиметься, а шкіра виглядатиме матовою та свіжою.

Продукт

Формула

Розкішно шовковиста пудра

Розкішно шовковиста пудра

Відтінок

Прозорий, матовий

Чистий, матовий

Від середнього до насиченого

Кольори

1 прозорий тон

2 тони: Light, Medium

11 для країн Західної Європи, 8 для країн Східної Європи

Застосування

Для всіх типів шкіри, зокрема для чутливої

Без основи

Після основи

Призначення

Контроль зайвого блиску

Підправлення макіяжу

Збереження якості основи

Складники й додаткові переваги

Сонцезахисний фільтр SPF

Сонцезахисний фільтр SPF 20 із захистом від УФА/УВФ PA+++


Більше дізнатися про ці продукти можна в онлайн-бібліотеці Amway — там ви знайдете презентацію у форматі PowerPoint з усією потрібною інформацією. Використовуйте її, щоб розповідати про ці продукти своїм потенційним клієнтам і пропонувати їм варіанти створення ідеального денного або вечірнього образу. Це ідеальна пудра для будь-якого випадку!

Схожа інформація

Підвищте запаси вологи вашої шкіри

ARTISTRY

Далі

Прощавай, beautycycle! Вітаємо, ARTISTRY!

ARTISTRY

Далі

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було комфортно працювати з нашим сайтом. Ці файли зберігаються у вашому веб-переглядачі й використовуються більшістю сайтів для персоналізації вашої роботи.

Якщо ви продовжите користуватися нашим веб-сайтом, не змінюючи налаштувань, ми вважатимемо, що ви згодні з використанням файлів cookie.

Я розумію